MMA

Smíšené bojové umění (MMA) zažívá v posledních letech obrovský vzestup. Ultimátní zápasy v kleci v sobě mísí několik bojových disciplínsoučasně, což z tohoto sportu dělá nesmírně atraktivní podívanou. V této rubrice najdete zajímavosti i podrobné informace ke konkrétním turnajům a mnoho dalšího.

Sleduj přímý přenos aktuálního MMA zápasu zde

PFL 10 finále: Harrison vs. Pacheco datum, karta a kurzy

Velkolepý finálový turnaj ✨ organizace PFL se koná už tento pátek. Dekorováni budou šampioni 6 pyramid a dojde i na několik zajímavých superfigtů.

 

David Pink Panter Kozma - MMA zápasy, statistiky a životopis

David Kozma ✨ je šampiónem velterové váhy organizace Oktagon MMA. Za sebou má několik úspěšných obhajob a také zahraniční zkušenosti z Ruska, které už tak...

 

Real Fight Arena (RFA) - informace, turnaje a zápasníci

Real Fight Arena je novou MMA organizací✨, která vstoupila na česko-slovenskou scénu bojových sportů⚡. Všechny podrobnosti se dočtete v tomto článku.

 

Bellator 288: Freire vs. Nurmagomedov kurzy, fight card a tip

Nadcházející turnaj americké organizace Bellator nabídne velmi zajímavé zápasy ☝. Informace a sázkovou inspiraci ✔️ najdete v tomto článku.

 

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti🥇 Jako první Čech bojoval ve slavné UFC ☝. Více o něm...

 

Jiří Denisa Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého je MMA vše.

 

Dustin Poirier - životopis a profil zápasníka UFC

Dustin Poirier je americký profesionální MMA zápasník ⭐ a bývalý šampion lehké váhy UFC. Na svém kontě má hned dva fenomenální skalpy ⛔ Conora McGregora.

 

Další zlaťáky do kasičky: McGregor spojil síly s XTB

Slavný Conor McGregor momentálně prochází obdobím mnoha změn. Úspěšná investiční platforma XTB vystavila legendě MMA štědrou sponzorskou smlouvu.

 

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další zajímavosti.

 

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro rok 2022.

 

FABRIQ MMA 1: Ryšavý vs. Lengál datum, karta a livestream

Nová slovenská organizace FABRIQ MMA pořádá v sobotu 5. listopadu první galavečer. ☝ Sázkový tip a návod na sledování přímého přenosu najdete v článku.

 

FABRIQ MMA 1: Boráros vs. Oganesyan datum, kurzy a tip

Gábor Boráros se po dlouhé pauze vrací do klece. ⚡ Na turnaji nově vznikající organizace Fabriq MMA ho prověří řecký bojovník Robert Oganesyan.

 

Sázení na MMA - strategie, druhy sázek a nejlepší tikety

Smíšené bojové umění je velkým lákadlem také pro sázkaře ✏️. V tomto sportu existuje celá řada důležitých indicií☝. Čemu tedy věnovat pozornost?

 

Kdy a kde sledovat Clash of the Stars 3? Livestream zdarma

V sobotu od 18:00 začíná Clash of the Stars 3 ✔️ s hlavním zápasem Psychopat Bejr vs. Filip Grznár. Podívejte se do tohoto článku na kompletní návod ke...

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

ODEBÍREJ NOVINKY Z MMA A BOXU

Vlož email a dostávej nejnovější zprávy ze světa bojových sportů!