BOX

Box je po staletí považován za královskou disciplínu bojových sportů. V poslední době sice popularitu tohoto sportu s bohatou historií postupně přebírá komplexní MMA, boxerské galavečery jsou ovšem stále obrovsky prestižní sportovně-společenskou událostí. U nás i ve světě jsou k vidění stále častěji boxerské zápasy celebrit, umělců i hvězd sociálních sítí a showbyznysu. Tato utkání, nazývaná též „moneyfighty“, přitahují masy lidí po celém světě. Vše, co potřebujete vědět ze světa boxu, najdete na tomto místě.

Pro sledování livestreamů bojových sportů klikněte zde

 

1️⃣Kde sledovat box dnes večer??

Domácí i světové zápasy v boxu je možné sledovat díky online livestreamům. Podrobnější informace se dočtete v článcích v této rubrice, nebo stačí pohodlně kliknout na banner a zkontrolovat nabídku přímých přenosů.

 

2️⃣Bude box dnes live online??

V rámci každého boxerského galavečeru přinášíme i detailní informace o možnosti sledovat box živě na internetu. Sledujte pravidelně náš web, ať vám žádná důležitá informace neunikne.

Tipsport Real Boxing Cup (RBC): informace, program a výsledky

V Česku vznikl nový projekt s názvem Real Boxing Cup 🥊️, který je nástupcem Extraligy boxu a hned ze startu si klade velké cíle. Podaří se zažehnout nový...

 

Box: The Ring - Ducár vs. Pejsar 2 datum, kurzy, livestream

O národní titul v křížové váze 🥊 si to rozdají velcí rivalové Vasil Ducár a Václav Pejsar. Kompletní informace a sázkovou inspiraci najdete v článku.

 

Box: Saul Alvarez vs. Gennady Golovkin 3 - analýza a livestream

Boxerský fenomén Canelo Álvarez 🥊️ se po nečekané porážce vrací do ringu. Potřetí v kariéře se utká s Gennady Golovkinem. Návod na livestream najdete zde.

 

Klapne to konečně? Jake Paul ukázal na legendárního pavouka

Úspěšného Youtubera a boxera Jakea Paula provázela v posledních měsících smůla ohledně zrušených zápasů. S kým má jít do ringu tentokrát?

 

Box: Andy Ruiz vs. Luis Ortiz - analýza, kurzy, sázkový tip

Z neděle na pondělí proběhne očekávaný boxerský duel v těžké váze mezi Andy Ruizem a Luisem Ortizem🥊️. Informace a inspiraci na sázení najdete v článku.

 

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se nevěnují pouze boxu,...

 

Šampion Usyk odvetu s Joshuou zvládl a dál kraluje těžké váze

Jedna z nejsledovanějších boxerských událostí roku je minulostí. Anthony Joshua ani v odvetném zápase nestačil na Oleksandra Usyka a prohrál těsně na...

 

Kdy a kde sledovat box Usyk vs. Joshua 2 živě? Livestream

Boxerský megazápas o krále těžké váhy v boxu přitahuje pozornost celého světa. ▶️ Přečtěte si, kde a kdy sledovat třaskavou odvetu Usyk- Joshua 2 živě.

 

Box: Oleksandr Usyk vs. Anthony Joshua 2 - analýza, kurzy a tip

Největší boxerská událost letošního roku je tady.⭐ Odveta mezi Oleksandrem Usykem a Anthony Joshuou se uskuteční 20. srpna. Veškeré informace v článku.

 

Box: Vasil Ducár vs. Jordan Thompson - datum, analýza a kurzy

Nejlepší český boxer Vasil Ducár✔️ má před sebou těžkou zahraniční misi. V anglickém Sheffieldu se utká o evropský titul křížové váhy organizace IBF....

 

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v tomto článku.

 

Proč se Jakeu Paulovi opět zrušil zápas? Důvod vás překvapí

Boxer Jake Paul je znovu bez soupeře. Tentokrát má ale zrušení zápasu daleko fatálnější následky, nejen po finanční stránce. Proč ale ke zrušení týden...

 

Box: Jake Paul vs. Hasim Rahman Jr. - datum, livestream a kurzy

Problémové dítě Jake Paul má před sebou další boxerskou výzvu⚡. Tentokrát jeho schopnosti prověří ryzí boxer a syn slavného otce Hasim Rahman Junior.

 

Box: Dereck Chisora vs. Kubrat Pulev - analýza a sázkový tip

V sobotu dojde na boxerskou odvetu dvou fenomenálních těžkých vah. Známý bouřlivák Dereck Chisora⚡ se podruhé v kariéře utká s Bulharem Kubratem Pulevem.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

ODEBÍREJ NOVINKY Z MMA A BOXU

Vlož email a dostávej nejnovější zprávy ze světa bojových sportů!