BOX

Box je po staletí považován za královskou disciplínu bojových sportů. V poslední době sice popularitu tohoto sportu s bohatou historií postupně přebírá komplexní MMA, boxerské galavečery jsou ovšem stále obrovsky prestižní sportovně-společenskou událostí. U nás i ve světě jsou k vidění stále častěji boxerské zápasy celebrit, umělců i hvězd sociálních sítí a showbyznysu. Tato utkání, nazývaná též „moneyfighty“, přitahují masy lidí po celém světě. Vše, co potřebujete vědět ze světa boxu, najdete na tomto místě.

Pro sledování livestreamů bojových sportů klikněte zde

 

1️⃣Kde sledovat box dnes večer??

Domácí i světové zápasy v boxu je možné sledovat díky online livestreamům. Podrobnější informace se dočtete v článcích v této rubrice, nebo stačí pohodlně kliknout na banner a zkontrolovat nabídku přímých přenosů.

 

2️⃣Bude box dnes live online??

V rámci každého boxerského galavečeru přinášíme i detailní informace o možnosti sledovat box živě na internetu. Sledujte pravidelně náš web, ať vám žádná důležitá informace neunikne.

Box The Ring Brno: datum, program, výsledky, livestream

V sobotu se v Brně uskuteční další galavečer bojových sportů 🥊️, tentokrát pod Patron Boxing a Muay Thai Brno. Kompletní info najdete v tomto článku.

 

Box těžká váha: Joshua vs. Franklin analýza, kurzy, livestream

Bývalý světový šampion Anthony Joshua načíná novou éru své kariéry✔️. Kde sledovat utkání s Jermainem Franklinem a na co si vsadit? Poradíme vám v článku.

 

Box: Benavidez vs. Plant analýza, kurzy, tip a livestream

V noci ze soboty na neděli se v Las Vegas uskuteční nesmírně zajímavý boxerský duel o prozatímního šampiona super střední váhy. Více se dozvíte v článku.

 

Usyk se s Furym v dubnu nestřetne. Za vším jsou údajně peníze

Bitva králů těžké váhy v boxu se podle zahraničních zdrojů odkládá. Hlavním důvodem mají být vleklé tahanice ohledně rozdělení finančních odměn.

 

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se nevěnují pouze boxu,...

 

Jake Paul poprvé padl! Vyrovnaná bitva s Furym příliš neoslnila

Měl to být jeho den. Kontroverzní boxer Jake Paul se už viděl s dalším vítězným zářezem na své pažbě. Jenže tentokrát tvrdě narazil. Tady jsou...

 

Kdy a kde sledovat box Jake Paul vs. Tommy Fury? ▶️ Livestream

Jake Paul ✔️se už dnes v přibližně 20:00 utká s Tommym Furym. Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamu, který naleznete v tomto článku.

 

Valhalla Fighting – kde sledovat první boj bez rukavic v ČR?

V březnu se dočkáme prvního turnaje v rámci Valhalla Fighting, organizace, která prvně českým divákům předvede boj bez rukavic.

 

Mezi Furym a Paulem to vře! Jak vidí očekávaný duel sázkaři?

Vyhrocený boxerský zápas mezi Jakem Paulem a Tommym Furym je tady ✔️. Výhružky, emoce i šokující prohlášení. V sázce je mnoho. Více se dočtete v článku.

 

Box exhibice: Floyd Mayweather vs. Aaron Chalmers kurzy, analýza

Legendární boxer Floyd Mayweather ⭐ má před sebou další ideální příležitost si královsky přivydělat.💰 Pro více informací čtěte dále.

 

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v tomto článku.

 

Box The Ring Plzeň: datum, program, výsledky, livestream

Pod záštitou organizací Patron Boxing a Tohle je box se v Plzni uskuteční galavečer profesionálního boxu The Ring ✔️. Program a výsledky najdete v článku.

 

Legendární Mike Tyson - milovaný i zavrhovaný fenomén

Zná ho celý svět, málokdo mu však rozumí. Nasajte příběh sportovního velikána Mikea Tysona 🥊️ a přečtěte si zajímavosti, které jste o něm dosud nevěděli.

 

Vyjde to tentokrát? Jake Paul si plácl s velkým rivalem

Tenhle zápas už se v jistou chvíli zdál být definitivně u ledu. Nyní ovšem dorazila překvapivá zpráva, že by souboj měl být dohodnut. Více v článku.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

ODEBÍREJ NOVINKY Z MMA A BOXU