BOX

Box je po staletí považován za královskou disciplínu bojových sportů. V poslední době sice popularitu tohoto sportu s bohatou historií postupně přebírá komplexní MMA, boxerské galavečery jsou ovšem stále obrovsky prestižní sportovně-společenskou událostí. U nás i ve světě jsou k vidění stále častěji boxerské zápasy celebrit, umělců i hvězd sociálních sítí a showbyznysu. Tato utkání, nazývaná též „moneyfighty“, přitahují masy lidí po celém světě. Vše, co potřebujete vědět ze světa boxu, najdete na tomto místě.

Pro sledování livestreamů bojových sportů klikněte zde

 

1️⃣Kde sledovat box dnes večer??

Domácí i světové zápasy v boxu je možné sledovat díky online livestreamům. Podrobnější informace se dočtete v článcích v této rubrice, nebo stačí pohodlně kliknout na banner a zkontrolovat nabídku přímých přenosů.

 

2️⃣Bude box dnes live online??

V rámci každého boxerského galavečeru přinášíme i detailní informace o možnosti sledovat box živě na internetu. Sledujte pravidelně náš web, ať vám žádná důležitá informace neunikne.

VIDEO: Tohle Messi neměl dělat. Canelo Álvarez pořádně vypěnil

Fenomenální boxer Canelo Álvarez se na sociálních sítích nebývale rozvášnil. Hrdého Mexičana dopálily neuctivé záběry vítězné oslavy z kabiny...

 

Box: Fight Night Challenge 3 datum, zápasy, kurzy, livestream

I letos ozdobí závěr roku ✨boxerský galavečer organizace Fight Night Challenge. Program zápasů, kurzy✔️ a všechny důležité informace najdete v článku.

 

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se dočtete o historii,...

 

Tipsport Real Boxing Cup (RBC): informace, program a výsledky

V Česku vznikl nový projekt s názvem Real Boxing Cup 🥊️, který je nástupcem Extraligy boxu a hned ze startu si klade velké cíle. Podaří se zažehnout nový...

 

Box exhibice: Mayweather vs. Deji datum, kurzy a info

Floyd Mayweather má před sebou další exhibiční utkání✔️. V sobotu 12. listopadu ho vyzve YouTuber a komik Olatunji Deji. Podrobné info najdete v článku.

 

Neporažený boxer Jake Paul: Příště chci Natea Diaze!

Problémové dítě to znovu dokázalo. Jake Paul nastoupil v noci ze soboty na neděli k boxerskému utkání s legendárním Andersonem Silvou. Podrobnosti zde.

 

Box: Jake Paul vs. Anderson Silva kurzy, tip a livestream

Jake Paul ⚡ se znovu postaví do boxerského ringu. Jeho soupeřem bude legendární UFC šampion Anderson Silva 🥊. Podrobnosti najdete uvnitř článku.

 

Kdy a kde sledovat box Jake Paul vs. Anderson Silva? V livestreamu

Populární youtuber Jake Paul se dnes v noci utká s veteránem UFC Andersonem Silvou. Podívejte se návod k livestreamu v tomto článku.

 

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v tomto článku.

 

Důchod se nekoná. Tyson Fury potvrdil mega zápas

Neporažený boxerský šampion Tyson Fury se ještě tento rok vrátí do ringu. Po dlouhých diskuzích a vyjednáváních byl oznámen termín i soupeř.

 

Box: Wilder vs. Helenius datum, kurzy, analýza a tip

Deontay Wilder se po dvou porážkách od Tysona Furyho vrací do ringu. Nejlepší americký boxer ☝ vyzve finskou jedničku Roberta Heleniuse. Více v článku.

 

Box: The Ring - Ducár vs. Pejsar 2 datum, kurzy, livestream

O národní titul v křížové váze 🥊 si to rozdají velcí rivalové Vasil Ducár a Václav Pejsar. Kompletní informace a sázkovou inspiraci najdete v článku.

 

Box: Saul Alvarez vs. Gennady Golovkin 3 - analýza a livestream

Boxerský fenomén Canelo Álvarez 🥊️ se po nečekané porážce vrací do ringu. Potřetí v kariéře se utká s Gennady Golovkinem. Návod na livestream najdete zde.

 

Klapne to konečně? Jake Paul ukázal na legendárního pavouka

Úspěšného Youtubera a boxera Jakea Paula provázela v posledních měsících smůla ohledně zrušených zápasů. S kým má jít do ringu tentokrát?

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

ODEBÍREJ NOVINKY Z MMA A BOXU

Vlož email a dostávej nejnovější zprávy ze světa bojových sportů!