Dva zápasy a konec: Nurmagomedov má jasný plán

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Khabib Nurmagomedov plánuje před odchodem do důchodu pouze dva vyhrané zápasy. Chce totiž svou kariéru ukončit s perfektní bilancí 30-0.

Khabib Nurmagomedov má před sebou poslední dva zápasy Foto: Instagram

Khabib Nurmagomedov chce ukončit kariéru s bilancí 30-0

Khabib Nurmagomedov se podle svých plánů ukáže v UFC už pouze ve dvou zápasech. Na přání svého nedávno zesnulého otce chce totiž ukončit kariéru s perfektním rekordem 30-0. Aktuálně mu tak zbývají pouze dvě výhry a pak ukonční kariéru. Prvním duelem by měl být souboj s Justinem Gaethjem. Klikněte zde a sledujte živě a zdarma MMA zápasy.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Khabib Nurmagomedov se už nyní nesmazatelně zapsal do historie. Na svém kontě 28-0 má výhry proti takovým zápasníkům jako je Conor McGregor, Dustin Poirier, nebo Rafael dos Anjos. Nyní neporažený bojovník z Dagestánu oznámil, že chce svou kariéru ukončit po dosažení 30 výher.

O titul UFC by se nejprve měl utkat s Justinem Gaethjem, který porazil Tonyho Fergusona. Souboj dvou šampionů by se měl uskutečnit už tento rok na podzim. Aktuálně se hovoří o říjnu. V případě výhry by pak Khabibovi zbýval poslední zápas. Na závěr své kariéry by se mohl v odvetě utkat s Conorem McGregorem, případně se spekuluje o návratu Georgese St-Pierrea.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.