Dva zápasy a konec: Nurmagomedov má jasný plán

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Khabib Nurmagomedov plánuje před odchodem do důchodu pouze dva vyhrané zápasy. Chce totiž svou kariéru ukončit s perfektní bilancí 30-0.

Khabib Nurmagomedov má před sebou poslední dva zápasy Foto: Instagram

Khabib Nurmagomedov chce ukončit kariéru s bilancí 30-0

Khabib Nurmagomedov se podle svých plánů ukáže v UFC už pouze ve dvou zápasech. Na přání svého nedávno zesnulého otce chce totiž ukončit kariéru s perfektním rekordem 30-0. Aktuálně mu tak zbývají pouze dvě výhry a pak ukonční kariéru. Prvním duelem by měl být souboj s Justinem Gaethjem. Klikněte zde a sledujte živě a zdarma MMA zápasy.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Khabib Nurmagomedov se už nyní nesmazatelně zapsal do historie. Na svém kontě 28-0 má výhry proti takovým zápasníkům jako je Conor McGregor, Dustin Poirier, nebo Rafael dos Anjos. Nyní neporažený bojovník z Dagestánu oznámil, že chce svou kariéru ukončit po dosažení 30 výher.

O titul UFC by se nejprve měl utkat s Justinem Gaethjem, který porazil Tonyho Fergusona. Souboj dvou šampionů by se měl uskutečnit už tento rok na podzim. Aktuálně se hovoří o říjnu. V případě výhry by pak Khabibovi zbýval poslední zápas. Na závěr své kariéry by se mohl v odvetě utkat s Conorem McGregorem, případně se spekuluje o návratu Georgese St-Pierrea.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ