Dvořák s Muradovem tipují výsledky ACA 114

Jak dopadne Michal Martínek v premiéře v organizaci ACA na hlavním zápase Prelims proti Danielu Jamesovi? Podívejte se na tipy elitních zápasníků a vsaďte si podle nich.

David Dvořák tipuje výhru Michala Martínka Foto: ČTK/Vondrouš Roman

David Dvořák a Mach Muradov tipují výsledek zápasu Michala Martínka

Bojovníci David Dvořák a Makhmud Muradov na Tipsportu zveřejnili své sázkové analýzy na nadcházející turnaj ACA 114, kde bude bojovat i Michal Martínek. Oba přidali i jeden tip na víkendový turnaj UFC. Klikněte zde a vsaďte si stejný tiket jako oba fighteři.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

David Dvořák v zápase Michala Martínka s Danielem Jamesem favorizuje českého bijce. Věří totiž trenérskému týmu v čele s André Reindersem. Martínek bude sice lehčí, ale měl by být zároveň i rychlejší. Český Undertaker také předpovídá, že zápas skončí před limitem.

TIP Vítěz Michal Martínek v kurzu 1,50 sipka Vsadit u Tipsportu

Martínek zvítězí na ACA 114

Stejný tip na vítěze má i Makhmud "Mach" Muradov. Mach vyzdvihuje především kvalitní sparring partnery. Michal Martínek totiž v přípravě trénoval například i s Jiřím Procházkou, kterého v únoru čeká Dominick Reyes. Dále se připravoval s Milošem Petráškem, nebo Arturem Omarovem. Blackbeard prý několikrát zavítal i do Monster gymu, který je domovem právě Muradova.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ