Jiří Procházka šampionem UFC v roce 2021? Vsaďte si

Jiří Procházka šampionem UFC? Mezi největší adepty na titul zařadil Procházku i prestižní zahraniční magazín. Na jeho úspěch si navíc můžete vsadit i u Fortuny.

Stane se Jiří Procházka UFC šampionem? Foto: Instagram/jirkaprochazka

Vsaďte si u Fortuny na titul Jiřího Procházky v UFC

Stane se Jiří Procházka šampionem UFC v roce 2021? Do pozice velkého favorita v polotěžké váze ho dokonce zařadadila známá zahraniční stránka MMA Junkie. Sázková kancelář Fortuna navíc vypsala zajímavý kurz. Klikněte zde a vsaďte si na titul Jiřího Procházky v UFC.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Jiří Procházka má domluvený zápas s Dominickem Reyesem. Ten by měl proběhnout 27. února. Pro Česko to bude historický okamžik, protože Procházka se stane prvním domácím reprezentantem, který nastoupí v hlavním souboji turnaje. Případná výhra by navíc Procházku zcela jistě katapultovala do role vážného vyzyvatele současného šampiona Jana Blachowicze.

TIP Jiří Procházka se stane šampionem UFC v kurzu 12 sipka Vsadit u Fortuny

Jiří Procházka se stane šampionem

Fortuna vypsala kurz v hodnotě 12. To se už na první pohled jeví jako zajímavá sázky, protože českému samurajovi dost možná k titulu zbývají dva zápasy. Sám Jiří Procházka oznámil, že cílem jeho cesty je titul v UFC. Premiéru v nejprestižnější světové organizaci MMA navíc zvládnul na výbornou. Za menší vklad proto doporučujeme vsadit možnost, že se Procházka na konci roku 2021 bude radovat ze šampionského pásu.

sipka A zde se podívejte na informace o livestreamech z UFC na Fortuně

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ