Jiří Procházka se opět posouvá v žebříčku UFC

Jiří Procházka stále vylepšuje nejlepší české umístění v historii UFC. Po přechodu Jonese do vyšší váhové kategorie si svou pozici opět vylepšil.

Procházka si vede v UFC skvěle Foto: Instagram

Jiří Procházka po odchodu Jonese postupuje na 6. místo

Český bojovník Jiří Denisa Procházka, který si připsal ve své premiéře v UFC impozantní vítězství proti Volkanu Oezdemirovi, stoupá v žebříčku lehké váhy i bez boje. Aktuálně se dokonce díky přechodu šampiona Jona Jonese do vyší váhy posunul do elitní šestice. Samozřejmě se jedná o nejlepší české umístění historie. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Výkon Jiřího Procházky proti Volkanu Oezdemirovi ohromil celý svět bojových sportů. Procházka svého soupeře parádně knockoutoval a připsal si úspěšnou premiéru. Bývalý šampion japonské organizace Rizin se ovšem s pozicí v TOP 6 žebříčku lightweight UFC spokojit nehodlá.

Šampion ???
1 Dominick Reyes
2 Thiago Santos
3 Jan Blachowicz
4 Glover Teixeira
5 Anthony Smith
6 Jiří Procházka

Procházka totiž už několikrát oznámil, že jeho jediným cílem v UFC je titul. Po odchodu Jonese svedou souboj o pozici šampiona divize Jan Blachowicz a Dominik Reyes. Nad Procházkou pak v žebříčku figurují už pouze Teixeira, Smith a Santos. Tým českého bojovníka navíc potvrdil, že se do klece vrátí ještě tento rok.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ