Karlos Vémola a Lela Ceterová ohlásili rozchod

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Karlos Vémola a Lela Ceterová ohlásili rozchod. Po doléčení koronaviru se Ceterová stěhuje zpátky na Slovensko. Podívejte se na informace v tomto článku.

Vémola se rozešel s Ceterovou Foto: Instagram

Rozchod Karlose Vémoly s Lelou Ceterovou! Co bude s Terminátorem?

Karlos Vémola končí vztah s Lelou Ceterovou. Veterán UFC a nynější bojovník Oktagonu "Terminátor" Vémola v poslední době nezažívá úplně nejštastnější období. Po porážce v zápase století s Attilou Véghem podstoupil operaci a nyní se připravoval na návrat proti Václavu Mikuláškovi. Bitva, která měla Vémolovi pomoci dostat se zpátky na československý vrchol je ale v ohrožení. Terminátor se totiž nakazil koronavirem a nyní dokonce oznámil rozchod se svou partnerkou Lelou Ceterovou, se kterou má dceru. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Karlos Vémola a známá slovenská playmate Lela Ceterová na svých instagramových profilech oznámili vzájemný rozchod. Ceterová v něm zmiňuje i Karlosovu nevěru, nicméně český Terminátor se vyjadřuje ve výrazně smířlivějším duchu. Oba se ovšem shodují natom, že chtějí být pro svou dceru i nadále těmi nejlepšími možnými rodiči.

Pro Vémolu je to další špatná zpráva. Aktuálně se totiž léčí z koronaviru, který u něho podle jeho slov nemá úplně nejlehčí průběh. V září se navíc měl utkat s Václavem Mikuláškem.Tomuto souboji předchází poměrně velký trash-talk. Od tohoto zápasu si navíc Vémola slibuje návrat na vítěznou vlnu. Aktuálně ovšem není příliš pravděpodobné, že se zápasu dočkáme v řádném termínu.

Jejich vyjádření si můžete přečíst na instagramových profilech:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ