Kde bude Oktagon 18? Novotný ohlásil zahraničí

Listopadový Oktagon 18 se téměř jistě neuskuteční v Česku ani na Slovensku. Podívejte se na informace v článku.

Pukač se utká s Wittnerem na Oktagonu 18 Foto: Instagram

Oktagon 18 se nejspíše poprvé bude konat v Maďarsku!

Oktagon 18 (21. listopadu) neproběhne v Česku ani na Slovensku. Důvodem jsou stále přísnější opatření kvůli aktuální situaci s koronavirem. Minulý Oktagon 17 se ještě podařilo díky výjimce uspořádat v Brně, nicméně podle promotérů organizace už by podobný postup nebyl v listopadu možný. Klikněte zde a sledujte živě turnaje Oktagonu s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ondřej Novotný proto v úterý večer ve svém podcastu MMA letem světem oznámil, že se byl podívat na čtyři haly v Maďarsku. Následně potvrdil, že s největší pravděpodobností skutečně listopadový Oktagon 18 s hlavním zápasem Wittner - Pukač proběhne v Budapešti.

Na Oktagonu 18 uvidíme i největší hvězdy československého MMA. Kromě veteránky UFC Lucie Pudilové, se v československé organizaci představí poprvé i šampion Cage Warriors a držitel titulu v K-1 Ivan Buchinger. V akci se ukáže i finalistka Oktagonu Underground Lucie Szabová.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.