Kde bude Oktagon 18? Novotný ohlásil zahraničí

Listopadový Oktagon 18 se téměř jistě neuskuteční v Česku ani na Slovensku. Podívejte se na informace v článku.

Pukač se utká s Wittnerem na Oktagonu 18 Foto: Instagram

Oktagon 18 se nejspíše poprvé bude konat v Maďarsku!

Oktagon 18 (21. listopadu) neproběhne v Česku ani na Slovensku. Důvodem jsou stále přísnější opatření kvůli aktuální situaci s koronavirem. Minulý Oktagon 17 se ještě podařilo díky výjimce uspořádat v Brně, nicméně podle promotérů organizace už by podobný postup nebyl v listopadu možný. Klikněte zde a sledujte živě turnaje Oktagonu s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ondřej Novotný proto v úterý večer ve svém podcastu MMA letem světem oznámil, že se byl podívat na čtyři haly v Maďarsku. Následně potvrdil, že s největší pravděpodobností skutečně listopadový Oktagon 18 s hlavním zápasem Wittner - Pukač proběhne v Budapešti.

Na Oktagonu 18 uvidíme i největší hvězdy československého MMA. Kromě veteránky UFC Lucie Pudilové, se v československé organizaci představí poprvé i šampion Cage Warriors a držitel titulu v K-1 Ivan Buchinger. V akci se ukáže i finalistka Oktagonu Underground Lucie Szabová.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ