Oktagon Underground 5: Magdalena Šormová - Tereza Bledá

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Chance

Bonus 200 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tereza Bledá si suverénně poradila s Lucií Pudilovou a v sobotu 13.6. se utká s Magdalenou Šormovou. Podívejte se na informace a návod na sledování.

Tereza Bledá se utká s Magdalenou Šormovou na Undergroundu 5 Foto: Instagram

Oktagon Underground 5: Magdalena Šormová - Tereza Bledá kurzy a livestream

Jedním z velice očekávaných duelů na turnaji Oktagon Underground 5 bude souboj Magdaleny Šormové a Terezy "Rondy" Bledé. Šormová postoupila do českého finále podle předpokladů. Bledá naopak šokovala nečekanou výhrou proti největší favoritce celého turnaje Lucii Pudilové. Klikněte zde a sledujte zdarma Oktagon Underground 5 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Finále české pyramidy žen do 61 kilogramů na Oktagonu Underground 5 bude možné sledovat živě v přímém přenosu na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Díky partnerství organizace Oktagon a Tipsportu uvidíme celý turnaj Underground 5 živě a bez zpoždění přímo na Tipsport TV. Na každý fight budou samozřejmě jako obvykle připraveny i live sázky.

TIP Vítěz: Tereza Bledá v kurzu 1,60 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Tereza Bledá si přípíše další vítězství

Tereza "Ronda" Bledá předvedla proti veteránce UFC Lucii Pudilové vynikající výkon a po zásluze zvítězila na body. Proti Magdaleně Šormové me navíc bude moci opřít o značnou váhovou výhodu, protože Šormová dříve nastupovala ve váze do 52 kilogramů, což je o celých 9 kil méně, než je váha stanovená na tuto sobotu. Bledá bude tvrdší v postoji a takedowny se Šormové i kvůli váze budou házet velice složitě. Na tiket patří výhra Bledé.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ