ONE Championship: Inside the Matrix 2 informace

Turnaj ONE Championship: Inside the Matrix 2 se koná ve velmi příznivém čase pro české fanoušky už dnes 6. 11. od 13:30. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

One FC Inside the Matrix 2 Foto: Instagram

ONE Championship: Inside the Matrix 2 informace, datum a livestream

V pátek 6. listopadu se koná další turnaj ze série One Championship. Tentokrát uvidíme galavečer s podtitulem Inside the Matrix 2. Hlavním zápasem bude titulový souboj o pás ve střední váze mezi Kiamrianem Abbasovem a Jamesem Nakashimou. Klikněte zde a vsaďte si na bojové sporty s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos turnaje vysílá od 13:30 sportovní televize O2 Sport. Chybět nebude samozřejmě ani český odborný komentář. Tato televize je ovšem placená. V případě, že budete chtít sledovat turnaj ONE Championship: Inside the Matrix 2 zdarma, můžete využít volně dostupné livestreamy, které naleznete na internetu.

ONE Championship: Inside the Matrix 2 fight card, program a výsledky

Na turnaji One FC: Inside the Matrix 2 uvidíme následující zápasy. Po skončení fightů zde naleznete i aktualizované výsledky.

INSIDE THE MATRIX 2 FIGHT CARD A VÝSLEDKY
Kiamrian Abbasov vs. James Nakashima
T. Nastyukhin vs. Pieter Buist
Kyu Sung Kim vs. Yuya Wakamatsu
Rocky Ogden vs. Joseph Lasiri
Eko Roni Saputra vs. Ramon Gonzales
Priscilla Gaol vs. Bo Meng

sipka A zde se podívejte na informace o připravovaném Oktagonu 18

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.