Pevnost Oktagon: Kalendář turnajů Oktagon v Brně

Turnaje Oktagon se nově budou kvůli koronaviru konat v Pevnosti Brno. Podívejte se na informace a kalendář potvrzených galavečerů v Brně.

Na Oktagonu v Brně se utkají i Tomáš Bolo a Jakub Běle Foto: Instagram

Co je Pevnost Oktagon? Co je Pevnost Brno?

Pevnost Oktagon (Pevnost Brno) je název základny v Brně pro pořádání následujících turnajů organizace Oktagon. Kvůli pokračování celosvětové situace s koronavirem a neustále se zpřísňujícími opatřeními v Česku a na Slovensku se musely odložit naplánované galavečery v Ostravě a Praze. V brněnské hale Zoner BobbyHall, kterou promotéři označili za Pevnost Oktagon, se budou konat následující turnaje Oktagon 16, Oktagon 17 a pravděpodobně i Oktagon 18. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon turnaje zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Brněnská hala Zoner BobbyHall bude na turnaje Oktagonu připravena pojmout přesně tisíc diváků. V případě potřeby mohou pořadatelé libovolně upravovat kapacitu podle aktuálních nařízení v souvislosti s koronavirem Covid-19. V případě nouze je zde možné uskutečnit turnaje i zcela bez diváků. K dispozici ovšem vždy bude livestream.

Pevnost Oktagon: Kalendář turnajů Oktagon v Brně

V roce 2020 by organizátoři chtěli uspořádat ještě 4 turnaje Oktagonu. Potvrzené jsou prozatím dva galavečery.

TURNAJE OKTAGON V PEVNOSTI BRNO 2020
26. září 2020 Oktagon 16 Brno
17. října 2020 Oktagon 17 Brno
Bude upřesněno
Oktagon 18
Bude upřesněno Oktagon 19

sipka A zde se podívejte na informace o zápasu Davida Dvořáka v UFC

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ