Tipsport: sázky na Oktagon a bojové sporty s bonusem

Hodnocení sázkové kanceláře Tipsport: 9,9/10

  • Nabídka kurzů: najdete zde MMA, box a také jiné bojové sporty
  • Bonusy: ze startu získáte 300 Kč zdarma na sázení, pak máte nárok až na 50 000 Kč

KURZY NA BOJOVÉ SPORTYMMA OKTAGON ŽIVĚ – BONUSY
NÁVOD NA REGISTRACI – JAK VLOŽIT PENÍZELIVE SÁZKY a TV TIPSPORT

Sázková kancelář Tipsport
✅Webové stránky www.tipsport.cz
✅Licence v ČR ANO
✅Vstupní bonus 300 Kč za dokončení registrace
✅Bonus na vklad 50 000 Kč
✅Jak ověřit účet - Online přes banku
- Návštěva pobočky Tipsportu
✅Možnosti vkladu - Platební karta
- Platební brána u spousty bank
- Bankovní převod
- Skrill, PayPal, paysafecard
- Vklad na pobočce
✅Minimální vklad 1 Kč, kartou 100 Kč, Skrill a BTC 1 000 Kč
✅Minimální sázka 5 Kč
✅Možnosti výběru - Platební karta
- Bankovní převod
- Skrill, PayPal, paysafecard
- Výplata na pobočce
✅Maximální výhra 10 000 000 Kč
✅Živé přenosy ANO, na TV Tipsport
✅Mobilní aplikace ANO (Android, iOS)
✅LIVE podpora ANO
✅Adresa a kontakt TIPSPORT a.s.
Politických vězňů 156
266 01, Beroun
+420 311 633 118

Tipsport: kurzová nabídka na bojové sporty (UFC, Bellator a další)

Jestliže chcete velice kvalitní sázkovou kancelář, určitě byste měli začít s Tipsportem. Moderní vzhled webových stránek, široká kursová nabídka nejen na bojové sporty a největší komunita sázkařů, se kterými můžete diskutovat nebo se jimi inspirovat – to i mnohem více nabízí právě Tip sport.

Sázení u Tipsportu je samozřejmě zcela legální, jelikož jde o českou firmu, vlastnící licenci pro provozování kurzového sázení, ale i zábavného online casina. Vložit peníze na účet můžete mnoha způsoby, velmi rychlý a bezproblémový je i výběr na váš bankovní účet či platební kartu.

Z bojových sportů, na které se dá u Tipsportu sázet, určitě převažují stále populárnější smíšená bojové umění MMA – v nabídce najdete zápasy jak prestižních amerických organizací UFC nebo Bellator, tak také japonského Rizinu, polského KSW, ruského RCC a tak dále. Z českých je to I AM FIGHTER, XFN a další.

Kromě MMA najdete u Tipsportu kurzy i na širokou škálu boxerských zápasů u nás i v zahraničí, čas od času se objeví i jiné bojové sporty – a to například během různých evropských či světových šampionátů, Olympijských her a podobných velkých akcí.

Tipsport je sponzorem MMA Oktagon, sledujte zápasy živě na Tipsport TV!

Samozřejmě nesmí chybět ani nejlepší česká MMA organizace Oktagon, kterou Tipsport dokonce sponzoruje a podporuje. Díky tomu můžete využít bezkonkurenční kurzy a také širokou nabídku LIVE sázek!

Skvělou zprávou je to, že můžete sledovat Oktagon na Tipsport TV živě – klikněte ZDE a zaregistrujte se u Tipsportu!

V živých přenosech nepřijdete o kompletně všechny zápasy, které se daný galavečer uskuteční. Nebude chybět ani český komentář.


Tipsport bonusy - vsaďte si na MMA, box a další fighty zdarma


Jak sázet online Tipsport - návod na registraci

1. krok - po kliknutí ZDE se dostanete na stránky Tipsportu. Klikněte na velké oranžové tlačítko "CHCI BONUS".

2. krok - Dostanete se do registračního formuláře. Zde vepište všechny své údaje podle pravdy, zaškrtněte seznámení s Herním plánem a Všeobecnými podmínkami a klikněte na oranžové tlačítko "Pokračovat".

Bonus 300 Kč na sázení zdarma + nárok na bonus na vklad až 50 000 Kč dostanete jako nový klient automaticky, nikde není třeba nic potvrzovat nebo se k něčemu přihlašovat.

Tipsport - návod na registraci - krok 2

3. krok - Na uvedený e-mail vám přijde zpráva od Tipsportu. Otevřete jej a klikněte na potvrzovací odkaz. Ten má pouze omezenou platnost, proto na nic nečekejte a klikněte na něj ihned, aby jeho platnost nevypršela.

Tipsport - návod na registraci - krok 3

4. krok - Na uvedené telefonní číslo při registraci vám po kliknutí na potvrzovací odkaz v e-mailu přijde SMS, ve které najdete své přihlašovací heslo. To si poté samozřejmě můžete změnit. Po přihlášení máte tzv. "Dočasné konto".

Pro zisk "Plnohodnotného konta" stačí ověřit svou totožnost online (prostřednictvím internetového bankovnictví u několika bank) nebo zajít na některou z mnoha kamenných poboček Tipsportu. Ověření je nutné dle zákona a zabere vám maximálně pár minut.

Vložení peněz na Tipsport účet a platební metody

Pokud už máte Plnohodnotný účet, můžete se směle pustit do sázek na Connora McGregora, Karlose "Terminátora" Vémoly a dalších – na kontě byste už totiž měli mít 300 Kč ve formě Netů. Za Nety lze normálně sázet, následná výhra je pak v korunách.

Pro zisk bonusu až 50 000 Kč si ale musíte vložit peníze na účet. Po přihlášení klikněte vpravo nahoře na "Vložit peníze" a vyberte si některou z následujících platebních metod níže. Mějte na paměti, že podle zákona musí být ověřeno, že patří platební karta / bankovní účet skutečně vám, jinak si peníze na účet Tipsportu nevložíte.

Na výběr jsou tyto platební metody:

  • platební karta – dostupné jsou Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro, limity transakce 100 – 999 999 Kč, převod probíhá okamžitě
  • bezhotovostní způsob prostřednictvím bankovního účtu / platební brány (například pro ty, co nevlastní kartu) – dostupné pro klienty ČSOB, Era (zde min. vklad 100 Kč), dále pro Komerční banku, Raiffeisenbank, Monetu, mBank, Fio banku, Sberbank, Českou spořitelnu a UniCredit Bank (min. vklad 10 Kč). Maximální limit vždy 999 999 Kč, převod probíhá okamžitě
  • klasický bankovní převod – bez omezení min. či max. částkou, převod proběhne za 1 – 3 pracovní dny
  • internetová peněženka Skrill – min. vklad 1 000 Kč, max. 50 000 Kč, převod probíhá okamžitě
  • dobití přes paysafecard – min. vklad 10 Kč, max. 24 000 Kč, převod probíhá okamžitě, jako u jediné metody je účtován poplatek – 5 %
  • vklad na pobočce – max. 5 000 Kč, peníze máte na účtu okamžitě

Bonus 300 Kč Foto: Tipsport

Tipsport LIVE sázky a TV Tipsport online - sledujte MMA Oktagon živě!

V kurzové nabídce Tipsportu samozřejmě najdete sázky na bojové sporty jak před samotnými zápasy, tak také v LIVE sázkách. V nich můžete přímo okamžitě reagovat na vývoj zápasu a vyhrát tak ještě více peněz.

Tipsport je sponzorem české MMA organizace Oktagon, proto k zápasům najdete nejen LIVE sázky, ale také živé přenosy neboli live streamy. Nemusíte si tak kupovat placené televizní kanály nebo platit za PPV (pay-per-view) daného galavečera. Na Oktagon, ale i jiné galavečery, bývají kurzy na kompletní fightcard (karta zápasů).

U Tipsportu máte pro sledování živých online přenosů jedinou podmínku, a to prosázet 30 Kč za měsíc. To je skutečně skvělá nabídka, která nedělá nikomu problém. Jste-li fanoušky bojových sportů, rozhodně se vyplatí mít u Tipsportu svůj účet!

sipka Klikněte ZDE a vytvořte si účet u Tipsportu - nabídka na bojové sporty je bohatá!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.