Tomáš Deák zná soupeře pro svou premiéru v ACA

Slovenský fighter Tomáš Deák bude v listopadu bojovat v Rusku. V organizaci ACA nastoupí pro Vazhovi Tsiptaurimu

Tomáš Deák nastoupí v Rusku Foto: Instagram

Tomáš Deák se utká s Vazhou Tsiptaurim na ACA 114 v listopadu

Slovenský zápasník Tomáš Deák nastoupí 26. listopadu do zápasu ve známé organizaci ACA. Deák ve svém posledním zápase na falavečeru I Am Fighter nestačil ve velmi těsném zápase na Moktara Benkaciho. V Rusku se tak bude snažit vrátit na vítěznou vlnu. Před Benkacim totiž dokázal vyhrát 6x v řadě. Klikněte zde a sledujte živě MMA zápasy s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Na turnaji ACA 114 ( Absolute Championship Akhmat) v Rusku se Tomáš Deák utká s gruzínským bojovníkem Vazhou Tsiptaurim. Tsiptauri je velmi kvalitním bojovníkem s aktuální bilancí 9 výher a pouze 1 porážka. Dříve tento fighter nastupoval v kvalitní organizaci M-1 Global.

Tomáš Deák je bývalým držitelem titulu v organizaci Oktagon. Rovněž je majitelem šampionského opasku za titul na Fight Nights Global. V organizaci ACA bude nastupovat v bantamweight divizi.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ