Jak sledovat Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster?

Turnaj Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster proběhne už dnes v sobotu 28. března večer. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu.

Zusje je v zápase proti Linkimaster outsiderkou Foto: Instagram

Jak sledovat Fame MMA 6: Zusje - Linkimaster? Online na internetu živě

Už dnes v sobotu 28. března proběhne v Polsku turrnaj Fame MMA 6, který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů. Kvůli koronavirové pandemii je totiž nabídka podobných galavečerů značně omezená. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Fame MMA 6 s hlavním zápasem dvou kontroverzních ženských influencerek Zusje a Linkimaster bude možné sledovat online v přímém přenosu. Na internetu naleznete volně dostupné livestreamy, které jsou zcela zdarma. Online stream můžete sledovat i přes Fame MMA TV, kde přístup přes PPV vyjde na tento turnaj přibližně na 120 Kč.

TIP Vítěz Marta Linkiewicz v kurzu 1,30 sipka Vsadit u Tipsportu s bonusem

Linkimaster zvítězí

Main Event turnaje Fame MMA 6 je bitva Kamila "Zusje" Smogulecka vs. Marta "Linkimaster" Linkiewicz. Favoritkou je hlavně kvůli více zkušenostem s bojovýmimi sporty druhá jmenovaná. Linkimaster má totiž za sebou už dva fighty v oktagonu, což dnes bude rozhodujícím faktorem. Zusje dnes odejde poražená a Linkiewicz bude slavit svou druhou výhru.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.