Jak sledovat Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster?

Turnaj Fame MMA 6: Zusje vs. Linkimaster proběhne už dnes v sobotu 28. března večer. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu.

Zusje je v zápase proti Linkimaster outsiderkou Foto: Instagram

Jak sledovat Fame MMA 6: Zusje - Linkimaster? Online na internetu živě

Už dnes v sobotu 28. března proběhne v Polsku turrnaj Fame MMA 6, který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů. Kvůli koronavirové pandemii je totiž nabídka podobných galavečerů značně omezená. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Fame MMA 6 s hlavním zápasem dvou kontroverzních ženských influencerek Zusje a Linkimaster bude možné sledovat online v přímém přenosu. Na internetu naleznete volně dostupné livestreamy, které jsou zcela zdarma. Online stream můžete sledovat i přes Fame MMA TV, kde přístup přes PPV vyjde na tento turnaj přibližně na 120 Kč.

TIP Vítěz Marta Linkiewicz v kurzu 1,30 sipka Vsadit u Tipsportu s bonusem

Linkimaster zvítězí

Main Event turnaje Fame MMA 6 je bitva Kamila "Zusje" Smogulecka vs. Marta "Linkimaster" Linkiewicz. Favoritkou je hlavně kvůli více zkušenostem s bojovýmimi sporty druhá jmenovaná. Linkimaster má totiž za sebou už dva fighty v oktagonu, což dnes bude rozhodujícím faktorem. Zusje dnes odejde poražená a Linkiewicz bude slavit svou druhou výhru.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ