Kde se dívat na MMA zápasy: online livestreamy zdarma

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zápasy MMA jsou velmi populární nejen u nás, ale samozřejmě také v zahraničí. Pokud nemůžete být na svém oblíbeném MMA galavečeru osobně, poradíme vám, kde sledovat livestreamy živě z domova!

OktagonUFCBellatorXFNRizinKSW

Tereza Bledá je českou nadějnou zápasnicí MMA Foto: OKTAGON MMA

Hodnocení MMA: 9,5/10

  • Datum konání: 2021
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkových kanceláří

Zápasy MMA živě - kde sledovat MMA live? Oktagon na TV Tipsport

Smíšená bojová umění MMA jsou už v zahraničí populární delší dobu, u nás zažívají velký boom teprve nyní, a to hlavně díky české organizaci Oktagon MMA. Každý galavečer bývá vyprodaný, v akci jsou kromě českých zápasníků také zahraniční MMA fighteři. Po vstupenkách se mnohdy jen zapráší, proto je dobré vědět, kde sledovat galavečery také online z pohodlí domova. Je to snadné – klikněte ZDE a sledujte všechny zápasy Oktagon MMA živě na TV Tipsport!

Sledujte Oktagon MMA a jiné bojové sporty na TV Tipsport - bonus 150 Kč zdarma!

Na Oktagon si samozřejmě také vsadíte, a to jak před samotnými zápasy, tak během nich – k dispozici jsou vždy LIVE sázky s mnoha kurzy. Díky livestreamům můžete prefektně reagovat na aktuální dění a třeba si i nějakou tu korunu vydělat.

Jak a kde můžete sledovat zápasy ze zahraničních MMA organizací? Čtěte dále a dozvíte se to!

Zápasy UFC živě, kde sledovat UFC live stream online zdarma, list of UFC events (program)

Americká UFC je největší zahraniční MMA organizací, rozhodně má i status té nejprestižnější. Dostat se do UFC (Ultimate Fight Championship) je snem každého MMA zápasníka, dosud se to podařilo také několika českým fighterům. Prvním Čechem v UFC byl známý Karlos "Terminátor" Vémola.

Sledování MMA zápasů z UFC je možné díky stanici Nova Sport, která v České republice jako jediná vlastní vysilací práva. Najdete zde většinou zápasy z hlavních karet galavečerů, nechybí český komentář Ondřeje Novotného, jednoho ze zakladatelů českého Oktagonu.

Na konkrétní galavečery si lze samozřejmě zakoupit PPV (pay-per-view) na webu UFC – přenos jen na konkrétní jeden turnaj, ceny se liší. Existuje také placená služba UFC Fight Pass, kterou prezident UFC Dana White nazval „Netflixem pro fanoušky bojových sportů“. Kromě bohaté knihovny videí zde můžete sledovat i předzápasy (prelims) všech galavečerů.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Bellator live stream (živě) - sledujte zápasy organizace v MMA online

Bellator MMA je sice o něco méně populárnější než UFC, přesto jde o obrovskou americkou MMA organizaci, galavečery sledují miliony lidí po celém světě. Eventy Bellatoru se často konají také na území Evropy. Živé přenosy z Bellatoru nevysílá v televizi žádný český sportovní kanál, budete si tak muset vystačit s livestreamy na internetu.

PPV pro každý event zakoupíte na oficiálním webu Bellatoru, skvělá je i mobilní aplikace, kde najdete různé statistiky, informace o zápasech, vstupenkách a podobně. V roce 2013 se stal šampionem Bellatoru v polotěžké váze slovenský MMA zápasník Attila Végh.

XFN live stream (živě) - kde a jak sledovat zápasy XFN organizace online

Česká organizace XFN zpopularizovala MMA v České republice, bojovali pod ní ti nejlepší čeští MMA fighteři. Po problémech s vyplácením zápasníků šla popularita prudce dolů.

Pro livestreamy z XFN si rovněž můžete zakoupit PPV, vždy pro konkrétní galavečer. Zápasy se vysílají také v televizi, a to na stanici O2 TV Sport. Slováci si přenosy užijí na Orange Sport.

sipka Přečtěte si, kde sledovat záznamy MMA zápasů z UFC, Oktagonu a dalších

Rizin live stream (živě) - sledování zápasů japonské MMA organizace online

Zápasy z populární japonské MMA organizace Rizin můžete nejlépe sledovat zakoupením oficiálního PPV, což najdete například na webu FITE.tv.

Češi sledovali galavečery Rizin hlavně kvůli českému MMA zápasníkovi, zdejším šampionem se stal Jiří "Denisa" Procházka. Ten však před nedávnem přestoupil do americké UFC, proto nejspíš klesne i obliba této organizace mezi českými fanoušky.

KSW live stream - sledujte fighty polské MMA organizace živě online

Polská MMA organizace KSW je jednou z předních evropských organizací v tomto sportu, aktuálně pod ní bojuje i český fighter Patrik Kincl. Díky české stopě lze zápasy sledovat i na O2 TV Sport, přenosy v televizi vysílá i polská soukromá televize Polsat.

Livestreamy z KSW jdou na internetu sledovat na KSW TV, přístup k přenosům lze zakoupit i na už jmenované FITE.tv.

sipka Klikněte ZDE a sázejte na zápasy MMA – navíc získáte bonus zdarma!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.