Kdy a kde sledovat KSW 71: Martínek vs. Stawowy? Živě a zdarma

Michal Martínek se dnes utká na KSW 71 s Filipem Stawowym. Podívejte se na kompletní návod ke sledování přímého přenosu zdarma.

Michal Martínek bude bojovat na KSW 71 Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Kdy a kde sledovat KSW 71: Martínek vs. Stawowy? Livestream zdarma

Už dnes v sobotu 18. června zažije Michal Martínek premiéru v KSW. Na turnaji KSW 71 se utká s Filipem Stawowym a vše nasvědčuje tomu, že uvidíme velice vyrovnanou bitvu, kterou uvidíme živě v livestreamu. Klikněte zde a sledujte všechny zápasy na KSW 71 zcela zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos kompletně celého turnaje KSW 71 totiž nabídne v živém streamu sázková kancelář Fortuna. Na Fortuna TV tak uvidíme i celý zápas Martínek vs. Stawowy živě a zdarma. Stačí kliknout na záložku live a následně si vybrat konkrétní duel. K dispozici budou jako obvykle i live sázky.

Alternativou k livestreamu KSW na Fortuně je i přímý přenos přes Voyo. Tato služba je ovšem placená. Záznam bitvy Michala Martínka s Filipem Stawowym odvysílá s několika denním zpožděním i televize Nova Sport.

KSW 71: Martínek vs. Stawowy video zdarma na Youtube

Zde se můžete zdarma podívat na vážení před turnajem KSW 71:

1️⃣Bude možné sledovat KSW 71: Martínek - Stawowy živě?

KSW 71 se zápasem Michala Martínka můžete sledovat v přímém přenosu na internetu zcela zdarma. Pro kompletní návod se podívejte do tohoto článku.

2️⃣Kdy začíná livestream zápasu KSW 71: Martínek vs. Stawowy?

Český bojovník Michal Martínek by měl nastoupit do zápasu přibližně ve 21:30 našeho času.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ