Kdy a kde sledovat OKTAGON 38: Macek vs. Lopez? Livestream zdarma

Už dnes od 18:00 se v Praze koná turnaj Oktagon 38 s hlavním zápasem Macek vs. Lopez. Podívejte se na kompletní návod ke sledování streamu zdarma.

Daniel Škvor bude bojovat na Oktagonu 38 v Praze Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat OKTAGON 38: Macek vs. Lopez? Livestream zdarma na Tipsport TV

Už dnes v pátek 30. prosince uvidíme závěrečný turnaj tohoto roku Oktagon 38: Macek vs. Lopez, který proběhne v pražské O2 Aréně. Začátek je naplánován na 18:00 a opět se můžeme těšit na velmi zajímavou podívanou. Kromě MMA tentokrát uvidíme i zápasy v boxu a podle Underground pravidel. Klikněte zde a sledujte Oktagon 38 živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kompletně všechny zápasy na turnaji Oktagon 38: Macek vs. Lopez bude možné sledovat zcela zdarma v livestreamu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme celou zápasovou kartu, které vévodí bitva o prozatímní titul v bantamové váze. Na živý přenos Oktagonu 38 se dostanete kliknutím na záložku "Live". Ke spuštění online streamu si stačí vsadit tiket za 30 Kč v posledních sedmi dnech.

Sledujte živě Oktagon 38 zdarma

Oktagon 38 živě v přímém přenosu a cena PPV

Druhou možností na sledování Oktagonu 38 je oficiální a placený livestream na platformě Oktagon.TV. Tento přenos si můžete koupit za cenu 10,99 eur a výhodou je možnost podívat se na celou akci ve Full HD kvalitě. Zároveň nákupem přímo podpoříte organizaci Oktagon. V českých sportovních televizích jako obvykle galavečer Oktagonu neuvidíme.

Oktagon 38 video zdarma na Youtube - free prelims

Na turnaji Oktagon 38 opět můžete sledovat úvodtní zápas zcela zdarma na Youtube kanále organizace Oktagon. Takzvaný fight - Free Prelims obstará dvojice bojovníků Pipek - Shaaban.

1️⃣ Kde mohu sledovat Oktagon 38 živě?

Livestream Oktagonu 38: Macek vs. Lopez z pražské O2 Areny můžete sledovat zcela zdarma. Podívejte se na návod ke sledování přímého přenosu zde v článku.

2️⃣ Bude možné pražský turnaj Oktagon 38 sledovat i na mobilním telefonu?

Ano, všechny livestreamy k Oktagonu 38 poběží i na chytrých telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ