Kdy a kde sledovat OKTAGON 46: Kozma vs. Veličković? Livestream ▶️ zdarma

Už dnes v sobotu 16. 9. od 18:00 uvidíme frankfurtský turnaj Oktagon 46 se zápasem Davida Kozmy s Bojanem Veličkovićem. Podívejte se na návod ke sledování zdarma.

Veličković se utká v odvetě s Kozmou Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat OKTAGON 46? Livestream zdarma na Tipsport TV

V sobotu 16. září se koná turnaj OKTAGON 46 se semifinálovými zápasy Tipsport GameChangeru a hlavním ženským titulovým zápasem Dalisda vs. Austin. Největším tahákem pro české fanoušky je ale bezesporu odveta David Kozma vs. Bojan Velicković. Klikněte zde a sledujte živě všechny zápasy OKTAGON 46.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy Oktagonu 46 můžete sledovat zcela zdarma v livestreamu na Tipsport TV. Sázková kancelář Tipsport je totiž hlavním partnerem organizace Oktagon a na svých webových stránkách pravidelně vysílá kompletně celé fight card turnajů. Oktagon 46 ve Frankfurtu nebude výjimkou.

Online stream zápasů naleznete pod záložkou "Live". K dispozici budou samozřejmě i populární live sázky a pro nové sázkaře je připraven i bonus 300 Kč za registraci.

Sledujte Oktagon 46

OKTAGON 46 Frankfurt živě v přímém přenosu a cena PPV

Druhou možností ke sledování německého turnaje OKTAGON 46 je oficiální placený přenos přes platformu Oktagon TV. Cena PPV tohoto online streamu je v den konání 15,99 eur. Nákupem přímo podpoříte organizaci Oktagon. Výhodou je možnost sledování v HD kvalitě a zároveň si můžete vybrat i komentář.

OKTAGON 46 zdarma na Youtube

OKTAGON 46 nabídne opět úvodní duel zdarma na Youtube. Bitva Solaja vs. Hromek je fight označený jako free prelims a uvidíme ho jako první.

Zde se můžete podívat na záznam z veřejného vážení:

1️⃣ Kde mohu sledovat Oktagon 46 živě?

Livestream frankfurtského turnaje můžete sledovat zdarma v livestreamu. Pro informace se podívejte do tohoto článku.

2️⃣ Bude možné Oktagon 46 sledovat na mobilu?

Ano, všechny livestreamy k Oktagonu 46 poběží i na chytrých telefonech a tabletech.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ