Oktagon 18: Melvin Mané vs. Andras Hegedüs kurzy

Premiéra Melvina Maného v Oktagon MMA! Podívejte se na informace o jeho prvním zápase, který proběhne 21. listopadu i s návodem na sledování.

Melvin Mané bude bojovat na Oktagonu 18 Foto: Instagram

Oktagon 18: Melvin Mané vs. Andras Hegedüs kurzy a livestream

Aktualizováno: Hegedüs odstoupil ze zdravotních důvodů a Mané se tak utká s Robinem Fošumem.

Svou odloženou premiéru v MMA zápase zažije Melvin Mané na Oktagonu 18, který proběhne 21. listopadu v Brně. Mané se prezentoval vynikajícím výkonem v Undergroundu, kde porazil legendárního Tomáše Hrona. Soupeřem pro domácího bojovníka bude Maďar Andras Hegedüs. Klikněte zde a sledujte živě livestream s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Melvin Mané je velmi kvalitní kickboxer, ale v profi MMA se bude jednat o jeho první zápas. Jeho soupeř - maďarský Andras Hegedüs má na kontě 2 výhry a 1 prohru. Menší výhoda ve zkušenostehc je tak na straně Hegedüse. V postoji by ovšem měl jednoznačně dominovat Mané. V Undergroundu navíc ukázal, že si dokáže velmi dobře poradit i s takedowny. Vše tak nasvědčuje, že uvidíme výhru domácího oblíbence.

TIP Vítěz Melvin Mané v kurzu 1,27 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Mané zvítězí

Oktagon 18 bude v přímém přenosu vysílat sportovní televize O2 Sport. Tato TV je ovšem placená a s největší pravděpodobností odvysílá pouze hlavní kartu. Pro Prelims tak bude nutné sledovat livestream. Jednou možností je vidět Oktagon 18 prostřednictvím live streamu na Tipsport TV, který je k dispozici i s bonusem zdarma za registraci.

Alternativou je pak samozřejmě i placený online stream přes Oktagon PPV, díky kterému i tuto organizaci podpoříte v této těžké době pro sportovní akce. Oficiální přenos je možné pořídit za necelých 10 eur v předprodeji.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.