Oktagon 18: Melvin Mané vs. Andras Hegedüs kurzy

Premiéra Melvina Maného v Oktagon MMA! Podívejte se na informace o jeho prvním zápase, který proběhne 21. listopadu i s návodem na sledování.

Melvin Mané bude bojovat na Oktagonu 18 Foto: Instagram

Oktagon 18: Melvin Mané vs. Andras Hegedüs kurzy a livestream

Aktualizováno: Hegedüs odstoupil ze zdravotních důvodů a Mané se tak utká s Robinem Fošumem.

Svou odloženou premiéru v MMA zápase zažije Melvin Mané na Oktagonu 18, který proběhne 21. listopadu v Brně. Mané se prezentoval vynikajícím výkonem v Undergroundu, kde porazil legendárního Tomáše Hrona. Soupeřem pro domácího bojovníka bude Maďar Andras Hegedüs. Klikněte zde a sledujte živě livestream s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Melvin Mané je velmi kvalitní kickboxer, ale v profi MMA se bude jednat o jeho první zápas. Jeho soupeř - maďarský Andras Hegedüs má na kontě 2 výhry a 1 prohru. Menší výhoda ve zkušenostehc je tak na straně Hegedüse. V postoji by ovšem měl jednoznačně dominovat Mané. V Undergroundu navíc ukázal, že si dokáže velmi dobře poradit i s takedowny. Vše tak nasvědčuje, že uvidíme výhru domácího oblíbence.

TIP Vítěz Melvin Mané v kurzu 1,27 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Mané zvítězí

Oktagon 18 bude v přímém přenosu vysílat sportovní televize O2 Sport. Tato TV je ovšem placená a s největší pravděpodobností odvysílá pouze hlavní kartu. Pro Prelims tak bude nutné sledovat livestream. Jednou možností je vidět Oktagon 18 prostřednictvím live streamu na Tipsport TV, který je k dispozici i s bonusem zdarma za registraci.

Alternativou je pak samozřejmě i placený online stream přes Oktagon PPV, díky kterému i tuto organizaci podpoříte v této těžké době pro sportovní akce. Oficiální přenos je možné pořídit za necelých 10 eur v předprodeji.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ