Oktagon 19: Andrej Kalašnik vs. Tato Primera kurzy

Andrej Kalašnik se na Oktagonu 19 utká se Španělem Tatem Primerou. Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování.

Kalašnik bude bojovat na Oktagonu 19 Foto: Instagram/andrejkalasnik

Andrej kalašnik vs. Tato Primera kurzy a livestream

Velmi očekávaným duelem na Oktagonu 19, který proběhne už tuto sobotu 5. prosince, bude bitva domácího Andreje Kalašnika a španělského fightera Tata Primery. Na brněnském galavečeru uvidíme pořádně nabitou fight card s hlavním zápasem Vémola vs. Mikulášek. Klikněte zde a sledujte živě livestream Oktagonu 19.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Andrej Kalašnik si na Oktagonu 17 připsal parádní ukončení Ole-Jørgena Mandt Johnsena a potvrdil své vzrůstající kvality. Primera má poslední výhru ze zápasu s Gáborem Borárosem. Favoritem zajímavého duelu je český bojovník, který bude mít v souboji s Tatem Primerou hned několik výhod. Španělský fighter je totiž velice špatný wrestler a zároveň nemá tak kvalitní techniku v postoji. Kalašnik je rychlejší a zároveň má i kvalitní zem. Na tiket patří výhra favorita.

TIP Vítězství Andrej Kalašnik v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Kalašnik zvítězí

Livestream turnaje Oktagon 19 bude jako obvykle možné vidět prostřednictvím webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV nejspíše uvidíme celou hlavní kartu. Přímý přenos v televizi dostupný nebude. V případě, že budete chtít sledovat kompletní Prelims, můžete využít oficiální online stream přes Oktagon PPV, který vyjde na necelých 10 eur v předprodeji.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ