Oktagon 19: Andrej Kalašnik vs. Tato Primera kurzy

Andrej Kalašnik se na Oktagonu 19 utká se Španělem Tatem Primerou. Podívejte se na informace, kurzy a návod ke sledování.

Kalašnik bude bojovat na Oktagonu 19 Foto: Instagram/andrejkalasnik

Andrej kalašnik vs. Tato Primera kurzy a livestream

Velmi očekávaným duelem na Oktagonu 19, který proběhne už tuto sobotu 5. prosince, bude bitva domácího Andreje Kalašnika a španělského fightera Tata Primery. Na brněnském galavečeru uvidíme pořádně nabitou fight card s hlavním zápasem Vémola vs. Mikulášek. Klikněte zde a sledujte živě livestream Oktagonu 19.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Andrej Kalašnik si na Oktagonu 17 připsal parádní ukončení Ole-Jørgena Mandt Johnsena a potvrdil své vzrůstající kvality. Primera má poslední výhru ze zápasu s Gáborem Borárosem. Favoritem zajímavého duelu je český bojovník, který bude mít v souboji s Tatem Primerou hned několik výhod. Španělský fighter je totiž velice špatný wrestler a zároveň nemá tak kvalitní techniku v postoji. Kalašnik je rychlejší a zároveň má i kvalitní zem. Na tiket patří výhra favorita.

TIP Vítězství Andrej Kalašnik v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Kalašnik zvítězí

Livestream turnaje Oktagon 19 bude jako obvykle možné vidět prostřednictvím webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV nejspíše uvidíme celou hlavní kartu. Přímý přenos v televizi dostupný nebude. V případě, že budete chtít sledovat kompletní Prelims, můžete využít oficiální online stream přes Oktagon PPV, který vyjde na necelých 10 eur v předprodeji.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.