Oktagon 20: Viktor Pešta vs. Ildemar Alcantara

Viktor Pešta bude bojovat na Oktagonu 20 (30.12.) s Ildemarem Alcantarou. Podaří se mu vrátit na vítěznou vlnu? Podívejte se na kurzy a návod na livestream.

Viktor Pešta bude bojovat na Oktagonu 20 Foto: ČTK/Černý Vít

Viktor Pešta vs. Ildemar Alcantara analýza a kurzy

Viktor Pešta se v posledním zápase s Michalem Martínkem zranil a nezápasil po celý rok. Na Oktagonu 20, který se koná 30. prosince 2020 v Brně, se Pešta utká s brazilským fighterem Ildemarem Alcantarou. Klikněte zde a sledujte celý turnaj Oktagon 20 v livestreamu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Český fighter Viktor Pešta se po prohře s Michalem Martínkem bude snažit dostat na vítěznou vlnu. Zápas s "Blackbeardem" totiž Peštovi vůbec nevyšel. Martínek jednou dobře mířenou ranou zlomil svému soupeři čelist a Pešta musel vzdát. Ildemar Alcantara na Oktagonu 20: Vémola vs. Lohoré se ovšem jeví jako téměř perfektní oponent pro úspěšný rozjezd.

Stárnoucí Brazilec se stejně jako Viktor Pešta ukázal v americké organizaci UFC. V poslední době ovšem sbírá spíše porážky. Alcantara postrádá rychlost, což Peštovi umožní správně pracovat se vzdáleností. Český fighter bude mít navíc výhodu ve váze, protože brazilský "Marajo" běžně zápasil v kategorii do 84 kilogramů. Duel na Oktagonu 20 je domluvený v light heavyweight (do 93 kg)

TIP Vítěz Viktor Pešta v kurzu 1,30 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Viktor Pešta zvítězí

Viktor Pešta vs. Ildemar Alcantara livestream a video zdarma

Zápas Viktora Pešty s Ildemarem Alcantarou bude možné sledovat v livestreamu s bonusem zdarma na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme kompletně všechny zápasy na Oktagonu 20. Alternativou je pak zakoupení oificálního online streamu přes Oktagon PPV. V televizi tento turnaj v přímém přenosu neuvidíme.

Sledujte Oktagon 20 na Tipsport TV živě

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ