Oktagon 21: Gábor Boráros vs. Matúš Juráček kurzy

Třaskavý duel mezi Gáborem Borárosem a Matúšem Juráčkem proběhne na Oktagonu 21 (30.1.). Podívejte se na kurzy a návod ke sledování.

Gábor Boráros bude bojovat na Oktagonu 21 Foto: Instagram/boraros_gabor

Oktagon 21: Gábor Boráros vs. Matúš Juráček kurzy a livestream

Jedním z velice sledovaných duelů na galavečeru Oktagon 21, který proběhne v sobotu 30. ledna od 18:00, bude i bitva dvou velkých talentů Gábora Borárose a Matúše Juráčka. Klikněte zde a sledujte celý turnaj Oktagon 21 s bonusem zdarma.

Gábor Boráros střídavě sbírá výhry a prohry. Naposledy nestačil na Tata Primeru, který mu úderem roztrhl obočí a doktor následně kvůli silnému krvácení musel zápas ukončit. Se zraněním se dlouho potýkal i Matúš Juráček, který se v zápase na Oktagonu 19 ukázal po více než třech letech. Juráček podal proti Janu Širokému velmi dobrý výkon a ve třetím kole zvítězil na TKO.

TIP Více než 1,5 kol v kurzu 1,40 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Uvidíme 2 a více kol

Velkou výhodou Matúše Juráčka proti Gáboru Borárosovi na Oktagonu 21 bude výrazná výšková převaha. Český fighter se proto bude snažit udržovat vzdálenost a svého soupeře trefovat krátkými kombinacemi. Boráros se naopak bude snažit zápas přenést na zem a ukončit bitvu hrubou silou a obřím tlakem, který na svého protivníka dokáže vyvinout.

Vše tak nasvědčuje tomu, že uvidíme vyrovnaný a atraktivní duel. První kolo ale bude z obou stran spíše opatrné. Oba borci si totiž budou dávat velký pozor na jakékoliv zaváhání. Na tiket proto patří sázka na 2 a více kol.

Celý zápas bude možné sledovat v Oktagon livestreamu živě na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Přímý přenos na Tipsport TV bude připraven na všech 12 potvrzených soubojů. K dispozici bude rovněž i placený stream přes Oktagon PPV, který nabídne vyšší kvalitu obrazu.

Sledujte Oktagon 21 živě na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ