Oktagon Underground 4: Samuel Pirát Krištofič - Lukáš Eliáš

Hlavní zápas Undergroundu #4 (6.6.) bude bitva Piráta Krištofiče s Lukášem Eliášem. Podívejte se na návod, jak sledovat celý duel živě a zdarma.

Samuel Pirát Krištofič se ukáže v semifinále na Oktagonu Underground 4 proti Lukáši Eliášovi Foto: Facebook

Oktagon Underground 4: Samuel Krištofič - Lukáš Eliáš kurzy a livestream

Hlavním zápasem na Oktagonu Undergroudn 4, který se koná už dnes v sobotu 6. června od 19:00, bude souboj Samuela "Piráta" Krištofiče s Lukášem "Tongpo" Eliášem. Tento semifinálový duel nabídne velice zajímavou podívanou, protože oba borci předvedli ve svých úvodnách zápasech parádní výkony. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma Oktagon Underground 4 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground 4 i s duelem Piráta Krištofiče s Lukášem Eliášem je možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV. Tento online stream je bez zpoždění a na všechny duely budou vypsané i live sázky. V televizi přímý přenos neuvidíme, k dispozici bude pouze záznam následující den.

TIP Vítěz Samuel Krištofič v kurzu 1,20 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Krištofič potvrdí roli favorita na Oktagonu Underground 4

Samuel Pirát Krištofič ukázal ve svém úvodním zápase v Undergroundu vynikající strategii, když svého soupeře kickboxera Benka zničil neustálými takedowny, na které neměl Benko odpověď. Podobný průběh se dá očekávat i dnes, protože Lukáš Eliáš je totožným typem zápasníka. Pokud se Pirátovi opět podaří naházet potřebný počet takedownů, měl by si pohlídat i tohle vítězství.

Sledujte zápas Piráta Krištofiče s Lukášem Eliášem zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ