Oktagon Underground Finále: Matěj Peňáz - Vlasto Čepo

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Matěj Peňáz se v superfinále Undergroundu utká s Vlastislavem Čepem. Podívejte se na informace a návod ke sledování zdarma.

Matěj Peňáz bude bojovat v superfinále proti Vlastislavu Čepovi Foto: Instagram

Aktualizováno: Matěj Peňáz bohužel kvůli zranění musel ze zápasu odstoupit.

Oktagon Underground Finále: Matěj Peňáz - Vlasto Čepo kurzy a livestream

Hlavní zápas večera a vyvrocholení celého projektu Oktagon Underground. Souboj Matěje "Money" Peňáze a Vlastislava "El Chapo" Čepa uzavře celý finálový turnaj Undergroundu a rozhodně půjde o velice atraktivní zápas. Oktagon Underground Super-Finále se koná 4. července v Brně. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma a živě celý turnaj.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Underground Super-Finále proti sobě svede vítěze českých a slovenských pyramid hned v pěti výhových kategoriích. Celé finále bude možné opět sledovat zcela zdarma v livestreamu na Tipsport TV. V průběhu celého galavečeru budou samozřejmě k dispozici i live sázky. Na SuperFinále se ukáže například i David Kozma, který se v exhibičním super-fightu utká s Kratochvílou.

TIP Vítěz Matěj Peňáz v kurzu 1,55 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Matěj Peňáz zvítězí ve finále

Matěj Peňáz úspěšně působí v nejprestižnější kickboxerské organizaci Glory a v Undergroundu vždy předváděl sebejisté výkony. Výhodou bude i jeho rozpětí, což bude pro Čepa nejraději boxujícího na krátkou vzdálenost neřešitelný problém. Peňáz potvrdí svou obrovskou kvalitu a v superfinále zvítězí.

Sledujte živě Oktagon Underground Super-Finále

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ