Buckley vs. Kasanganay: Nejlepší KO v historii UFC?

V zápase mezi Buckleym a Kasanganayou jsme mohli vidět neskutečné ukončení, které obletělo celý svět. Podívejte se na video v článku.

Buckley si připsal parádní ukončení Foto: Instagram

Nejlepší KO historie UFC? Buckley vs. Kasanganay knockout video

Nejlepší KO historie americké UFC a dost možná adept na vůbec nejlepší knockout v bojových sportech? Joaquin Buckley předvedl na UFC Fight Night (10. října) ukončení, za které by se nemuseli stydět ani hrdinové akčních filmů. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Běželo druhé kolo Preliminary Card turnaje UFC Fight Night: Moraes vs. Sandhagen a v oktagonu zrovna sváděli souboj Joaquin Buckley a Impa Kasanganay. Z ničeho nic Buckley svého soupeře vypnul těžko uvěřitelným kopem, po kterém se strhla obrovská vlna nadšených emocí. O výkonu večera v podobě odměny 50 tisíc dolarů bylo ihned rozhodnuto. Podívejte se sami.

UFC: Joaquin Buckley vs. Impa Kasanganay - nejlepší KO video záznam

Sleduj video zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ