Budou se kvůli koronaviru rušit MMA eventy Oktagonu a UFC?

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Koronavirus hýbe i sportovním světem. Některé zápasy i akce se dokonce ruší. Ovlivní koronavirus Covid-19 i nadcházející galavečery MMA?

Ovlivní koronavirus MMA? Foto: Pixabay

Co je koronavirus (Covid-19)? Koronavirus a mma zápasy

Koronavirus je označení pro čtyři rody virů. Jedním z nich je i aktuálně velmi diskutovaný Covid-19, který se aktuálně šíří po celém světě. Kvůli tomuto koronaviru se už ruší i některé sportovní akce a jejisté, že tato stále trvající pandemie ovlivní i chystané zápasy MMA. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 20 v přímém přenosu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Aktuální stanovisko ohledně koronaviru v České republice je, že se galavečery bojových umění mohou konat pouze za zvýšených hygienických podmínek. Počet fanoušků v hale je rovněž regulován, a proto se největší turnaje odsunuly na příští rok 2021. Od 5. října se sportovní akce konané v ČR mohou konat pouze bez diváků.

Koronavirus Oktagon 16 (Octagon)

Oktagon 16 v Ostravě se měl konat 14. března. Kvůli zákazu pořádání sportovních akcí nad 100 diváků v ČR se ovšem tento turnaj několikrát odložil. Nakonec se tento ostravský galavečer odložil na příští rok. Pro fanoušky si ovšem česká organizace připravila náplast v podobě turnajů v Brně. Aktuálně se v nejbližší době bude konat Oktagon 18, který  pravděpodobně proběhne opět v Brně.

TURNAJE OKTAGON V BRNĚ
26. září 2020 Oktagon 16 Brno
17. října 2020 Oktagon 17 Brno
21. listopdu 2020
Oktagon 18 Brno
Bude upřesněno Oktagon 19

Koronavirus (SARS-CoV-2) a sportovní utkání

V České republice se sportovní utkání aktuálně konat mohou. Stejné stanovisko zaujala například i Slovensko, nebo Německo. Na území Česka se situace s koronavirem ovšem nadále horší a například Fortuna Liga se aktuálně musí hrát zcela bez diváků.

XFN a koronavirus

Organizace XFN měla svůj galavečer Never Give Up naplánovaný na 3.dubna a nakonec byla nucena ho odložit na neurčito. Pro obnovenou organizaci XFN to tak byla další těžká rána.

Koronavirus UFC, Koronavirus Dvořák UFC

Galavečery UFC aktuálně probíhají v běžném režimu bez účasti diváků. Turnaje nejslavnější organizace jsou ovšem vysílány v přímém přenosu i pomocí livestreamů. Zápasů se účastní i čeští bojovníci David Dvořák a Jiří Procházka. Na podzim bude mít fight rovněž Makhmud Muradov.

Koronavirus box

Koronavirus nezasáhne pouze MMA, ale i ostatní bojové sporty v čele s boxem odkládají své galavečery. První země, která odložila boxerské zápasy, byla samozřejmě Čína, ostatní evropské země jí ale následují v rychlém sledu. Aktuálně se v Česku boxerské turnaje konat mohou, ale pouze s omezeným počtem diváků.

Koronavirus v Česku - Praha, Brno, Ostrava

Koronavirus se nevyhnul ani největším městům v České republice a nejvíce případů je dle očekávání v Praze, kde jsou nakažení pacienti zatím umístěni na infekčním oddělení Nemocnice Na Bulovce. Níže se můžete podívat na mapu s počtu nakažených na celém světě.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ