Jak sledovat živě AirBike výzvu: Vémola - Végh?

Už dnes 30. dubna od 19:30 začne AirBike výzva století. Podívejte se na návod ke sledování livestreamu zdarma.

Karlos Vémola touží po odvetě Foto: Instagram

Jak sledovat živě AirBike výzvu: Vémola - Végh? Živě online i v TV

Už dnes 30. dubna uvidíme od 19:30 další bitvu mezi Karlosem "Terminátorem" Vémolou a Attilou "Pumukli" Véghem. Souboj ovšem neproběhne v Oktagonu, kde naposledy dominoval Végh. Závodit se totiž bude ve spalování kalorií na AirBike. Klání bude možné sledovat v přímém přenosu a díky rivalitě, která mezi oběma borci panuje, půjde o zajímavou podívanou. Klikněte zde a sledujte přesnos živě a zdarma.

Sleduj video zde

AirBike výzvu století: Karlos Vémola vs. Attila Végh bude v přímém přenosu vysílat sportovní televize O2 Sport TV. Tato televize je ovšem placená. K dispozici ovšem bude i oficiální livestream zcela zdarma. Tento online stream bude běžet na Facebooku, stránkách Oktagonu a s největší pravděpodobností i na Youtube.

TIP: Vítěz Karlos Vémola v kurzu 1,89  Vsadit u Fortuny

Vémola zvítězí

Favoritem je bezesporu Karlos Vémola, který touží po odplatě a jakákoliv výhra nad nenáviděným Attilou je pro něj nutností. Zde bude navíc rozhodovat pouze zarputilost, které má Vémola na rozdávání. Na tiket proto patří jeho výhra.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.