Karlos Show: Díly online zdarma, hosté a vstupenky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nová talkshow Karlose Vémoly je zábavnou alternativou k bežným diskusním pořadům. Podívejte se na informace a návod ke sledování online.

Karlos Show je nová talkshow Karlose Vémoly Foto: Instagram

Hodnocení KARLOS SHOW: 9,4/10

  • Hodnocení pořadu: Zábavnost Karlos Show je díky neotřelým hostům obrovská a Vémola v roli moderátora opravdu exceluje.

Karlos Show celé díly online zdarma - Talkshow Karlose Vémoly informace

KARLOS SHOW je nová talkshow Karlose "Terminátora" Vémoly, což je jeden z nejznámějších československých bojovníků MMA. Ve svém pořadu ovšem neukazuje své sportovní schopnosti a dovednosti. Do Karlos Show si totiž zve své přátele i soupeře v roli moderátora. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy zcela zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Videa celých dílů Karlos Show jsou zcela zdarma na internetu. Karlos Vémola roli hlavní tváře pořadu zvládá skvěle a daří se mu oslovit i diváky, kteří nejsou fanoušky MMA. Všechny epizody naleznete zdarma volně k dispozici na platformách jako je Youtube.

Talkshow Karlos Show je samozřejmě bezplatně možné sledovat i na dalších webech. Seznam epizod zatím čítá pouze jednotky dílů a zatím není jasné, jak často se bude tato zábavná show konat.

Karlos Show epizody online a hosté

Aktuálně byly vydány 3 díly nového zábavného pořadu Karlos Show, který moderuje Karlos Terminátor Vémola. Seznam hostů můžete vidět níže v tabulce. Všechny epizody je možné vidět online.

KARLOS SHOW: HOSTÉ A EPIZODY
1. díl Otakar "Marpo" Petřina Václav „Noid“ Bárta
2. díl Jana Platil Michal Martínek Marian Jelínek
3. díl Jakub Holuša Klára Seidlová Imrich Bugár

Karlos Show vstupenky a místo

Natáčení talkshow Karlose Vémoly s názvem Karlos Show probíhá v prostorech známého pražského klubu Goldfingers, který sídlí v hotelu Ambassador na pražském Václavském náměstí. Nad klubem je i casino, kde se můžete pobavit i u výherních automatů.

Vstup na natáčení Karlos Show je zcela zdarma. Kapacita je 200 diváků, takže doporučujeme přijít s předstihem. Vypsané natáčení dílů Karlos Vemola Show, kterých se můžete zúčastnit, naleznete na oficiálním Facebooku.

Talkshow Karlose Vémoly video zdarma / Karlos Vemola show

Videa celých dílů Karlos Show můžete vidět i zde. Níže naleznete celou úvodní epizodu zápavného pořadu, který moderuje Karlos "Terminátor" Vémola.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ