Karlos Show: Díly online zdarma, hosté a vstupenky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nová talkshow Karlose Vémoly je zábavnou alternativou k bežným diskusním pořadům. Podívejte se na informace a návod ke sledování online.

Karlos Show je nová talkshow Karlose Vémoly Foto: Instagram

Hodnocení KARLOS SHOW: 9,4/10

  • Hodnocení pořadu: Zábavnost Karlos Show je díky neotřelým hostům obrovská a Vémola v roli moderátora opravdu exceluje.

Karlos Show celé díly online zdarma - Talkshow Karlose Vémoly informace

KARLOS SHOW je nová talkshow Karlose "Terminátora" Vémoly, což je jeden z nejznámějších československých bojovníků MMA. Ve svém pořadu ovšem neukazuje své sportovní schopnosti a dovednosti. Do Karlos Show si totiž zve své přátele i soupeře v roli moderátora. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy zcela zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Videa celých dílů Karlos Show jsou zcela zdarma na internetu. Karlos Vémola roli hlavní tváře pořadu zvládá skvěle a daří se mu oslovit i diváky, kteří nejsou fanoušky MMA. Všechny epizody naleznete zdarma volně k dispozici na platformách jako je Youtube.

Talkshow Karlos Show je samozřejmě bezplatně možné sledovat i na dalších webech. Seznam epizod zatím čítá pouze jednotky dílů a zatím není jasné, jak často se bude tato zábavná show konat.

Karlos Show epizody online a hosté

Aktuálně byly vydány 3 díly nového zábavného pořadu Karlos Show, který moderuje Karlos Terminátor Vémola. Seznam hostů můžete vidět níže v tabulce. Všechny epizody je možné vidět online.

KARLOS SHOW: HOSTÉ A EPIZODY
1. díl Otakar "Marpo" Petřina Václav „Noid“ Bárta
2. díl Jana Platil Michal Martínek Marian Jelínek
3. díl Jakub Holuša Klára Seidlová Imrich Bugár

Karlos Show vstupenky a místo

Natáčení talkshow Karlose Vémoly s názvem Karlos Show probíhá v prostorech známého pražského klubu Goldfingers, který sídlí v hotelu Ambassador na pražském Václavském náměstí. Nad klubem je i casino, kde se můžete pobavit i u výherních automatů.

Vstup na natáčení Karlos Show je zcela zdarma. Kapacita je 200 diváků, takže doporučujeme přijít s předstihem. Vypsané natáčení dílů Karlos Vemola Show, kterých se můžete zúčastnit, naleznete na oficiálním Facebooku.

Talkshow Karlose Vémoly video zdarma / Karlos Vemola show

Videa celých dílů Karlos Show můžete vidět i zde. Níže naleznete celou úvodní epizodu zápavného pořadu, který moderuje Karlos "Terminátor" Vémola.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.