MMA statistiky zápasů a žebříčky bojovníků na Sherdog

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sherdog je nejvyužívanější stránka na oficiální statistiky z MMA. Shromažďuje výsledky prakticky všech profesionálních bojovníků.

Statistiky z MMA naleznete na Sherdogu Foto: Stocklib

Hodnocení Sherdog: 9,4/10

  • Statistiky: Na webu Sherdog naleznete kompletní statistiky všech bojovníků
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Co je Sherdog?

Sherdog je webová stránka, která sdružuje profily MMA zápasníků. Vyhledávaná je především kvůli přehledným statistikám, ve kterých nechybí žádné oficiální zápasy. Díky tomu, je možné zjistit kompletní výsledky konkrétních zápasníků. Podívejte se na kurzy MMA galavečerů a vsaďte si s bonusem.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Sherdog Karlos Vemola

Karlos Vémola má samozřejmě na stránkách Sherdogu svůj profil, kde můžeme vidět jeho historické statistiky. Po jedenácti výhrách v řadě ovšem Vémola prohrál proti Attilovi Véghovi v ostře sledovaném Zápasu století a následně musel na operaci ramene. Sám Vémola ovšem potvrdil, že se do klece po zotavení plánuje vrátit.

Karlos "Terminátor" Vémola
27 výher 6 porážek

Makhmud Muradov Sherdog

Makhmud Muradov patří mezi největší české hvězdy MMA, i když je to rodilý Uzbek. V Česku má obrovskou fanouškovskou podporu a po jeho přechodu do UFC se jeho oblíbenost ještě prohloubila. Muradov přestoupil do UFC po účinkování v XFN a Oktagonu a už si stihnul připsat dvě cenná vítězství.

Makhmud Muradov
24 výher 6 porážek

Attila Vegh Sherdog

Attila Végh ve svém dosavadním posledním zápase dokázal už v prvním kole porazit díky KO Karlose Terminátora Vémolu a zvítězit v zápase století. Jeho bilance na Sherdogu je tak už opět na vítězné vlně. Bývalý šampion Bellatoru zažil ve své kariéře kromě velkých úspěchů i nejpříjemné prohry. V jednu chvíli měl na svém kontě dokonce čtyři porážky v řadě.

Attila Végh
33 výher 9 porážek

Patrik Kincl Sherdog

Patrik Kincl si po porážce s Karlosem Vémolou připsal tři důležité výhry v řadě a mezi jeho oběti patří například i Petr "Píno" Ondruš. Následně se Kincl přesunul do polské KSW, nicméně před titulovým zápasem se zranil a o další jeho budoucnosti se toho prozatím mnoho neví.

Patrik Kincl
22 výher 9 porážek

Conor McGregor Sherdog

Mezi nejvyhledávanější jména na síti Sherdog patří bezesporu Conor McGregor, který je jedním z nejslavnějších bojovníků na světě. McGregor po porážce s Khabibem Nurmagomedovem nastoupil opět na vítěznou vlnu a zvládnul během úvodních několika sekund zničit Donalda "Cowboye" Cerroneho. Aktuálně se diskutuje o odvetě s Nurmagomedovem.

Conor McGregor
22 výher 4 porážky

Sherdog Michal Martinek

Michal "Blackbeard" Martínek je úřadujícím šampionem organizace Oktagon a už má za sebou první úspěšnou obhajobu. Před vyprodanou O2 Arénou dokázal v prvním kole přerazit čelist Viktoru Peštovi, který musel následně vzdát. V profesionální kariéře má Martínek na kontě pouze jednu porážku v pořadu Dana White's Contender s Rodrigem Ferreirou.

Michal Martínek
8 výher 1 porážka

Viktor Pešta Sherdog

Viktor Pešta se aktuálně zotavuje z prohry a zranění ze zápasu s Michalem Martínkem. Pešta byl před porážkou s Blackbeardem pasován do role české jedničky v těžké váze MMA. Pešta v jednu dobu pobýval dokonce i v nejprestižnější organizaci UFC, což jeho kvalitu bezesporu podtrhuje.

Viktor Pešta
15 výher 6 porážek

Masvidal Sherdog, Trevor Smith Sherdog, Sherdog fighters

Jedním z velice sledovaných bojovníků je i aktuální držitel BMF pásu Jorge Masvidal, který dokázal porazit Natea Diaze. Masvidal už je skutečným veteránem a na svém kontě má 35 výher a 13 porážek.

Trevor Smith byl hodně zmiňován v souvislosti se zápasem s Machem Muradovem. Uzbecký zápasník vystavil Smithovi stopku ve třetím kole a Smith má tak na kontě tři porážky v řadě. Další statistiky fighterů naleznete na oficiálních stránkách Sherdogu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.