Oktagon 16 odložen kvůli koronaviru: informace a vstupenky

Oktagon 16 v Ostravě byl z nařízení vlády odložen kvůli koronaviru. Podívejte se na aktuální informace v tom článku.

Oktagon 16 odložen kvůli koronaviru Foto: Pixabay

Oktagon 16 je odložen kvůli koronaviru: Vstupenky jsou platné na příští termín

Galavečer Oktagon 16, který se měl konat 14. března v Ostravě, je kvůli hrozící epidemii koronaviru Covid-19 odsunut na neurčito. V úterý 10. března totiž vláda zakázala sportovní akce s více než 100 lidmi. Vyprodaná aréna v Ostravě tak tento MMA svátek v nejbliží době neuvidí. Klikněte zde a vsaďte si na UFC FN 170 s Davidem Dvořákem, které se konat bude.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Uspořádat galavečer Oktagon 16 v prázdné hale (bez diváků se odehraje například předkolo playoff extraligy) samozřejmě nepřipadá v úvahu. Podle vyjádření pořadatelů se peníze za vstupenky plošně vracet nebudou, protože zůstávají stále platné na náhradní termín. Je ovšem možné zažádat o vrácení peněz přes vstupenkový web Ticketportal. Kdy se nakonec bude Oktagon 16 konat zatím není jasné.

Jisté ovšem je, že v ohrožení jsou i další MMA galavečery, které se konají v Česku. Už na začátku dubna totiž měl proběhnout turnaj XFN. Aktuálně není zřejmé, jak dlouho bude toto omezení na sportovní akce kvůli Covid-19 trvat.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ