Oktagon 16 odložen kvůli koronaviru: informace a vstupenky

Oktagon 16 v Ostravě byl z nařízení vlády odložen kvůli koronaviru. Podívejte se na aktuální informace v tom článku.

Oktagon 16 odložen kvůli koronaviru Foto: Pixabay

Oktagon 16 je odložen kvůli koronaviru: Vstupenky jsou platné na příští termín

Galavečer Oktagon 16, který se měl konat 14. března v Ostravě, je kvůli hrozící epidemii koronaviru Covid-19 odsunut na neurčito. V úterý 10. března totiž vláda zakázala sportovní akce s více než 100 lidmi. Vyprodaná aréna v Ostravě tak tento MMA svátek v nejbliží době neuvidí. Klikněte zde a vsaďte si na UFC FN 170 s Davidem Dvořákem, které se konat bude.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Uspořádat galavečer Oktagon 16 v prázdné hale (bez diváků se odehraje například předkolo playoff extraligy) samozřejmě nepřipadá v úvahu. Podle vyjádření pořadatelů se peníze za vstupenky plošně vracet nebudou, protože zůstávají stále platné na náhradní termín. Je ovšem možné zažádat o vrácení peněz přes vstupenkový web Ticketportal. Kdy se nakonec bude Oktagon 16 konat zatím není jasné.

Jisté ovšem je, že v ohrožení jsou i další MMA galavečery, které se konají v Česku. Už na začátku dubna totiž měl proběhnout turnaj XFN. Aktuálně není zřejmé, jak dlouho bude toto omezení na sportovní akce kvůli Covid-19 trvat.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.