Oktagon 19: Tereza Bledá - Ewelina Woźniak kurzy

Tereza Bledá má před sebou další MMA zápas. Na Oktagonu 19: Vémola-Mikulášek se utká s polskou Ewelinou Woźniak. Podívejte se na analýzu a návod ke sledování.

Tereza Bledá bude zápasit na Oktagonu 19 Foto: Instagram/Tereza Bledá

Oktagon 19: Tereza Bledá - Ewelina Woźniak kurzy a livestream

Aktualizováno: Tento zápas nakonec na Oktagonu 19 neuvidíme

Tereza Bledá se po úspěšné premiéře na Oktagonu 17, kde si připsala první profesionální výhru v MMA proti Marii Loiseau, vrácí zpět do boje. Na turnaji Oktagon 19 se 5. prosince 2020 utká s nebezpečnou polskou zápasnicí Ewelinou Woźniak. Klikněte zde a sledujte Oktagon 19 v livestreamu s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Tereza Bledá se po vítězství v projektu Underground, kde porazila i Lucii Pudilovou, nebo Luciu Szabovou, dala na dráhu MMA a chce se stát nejmladší zápasnicí v UFC. Polská soupeřka je sice neporažená s bilancí 3-0, nicméně Bledá by si s ní měla bez větších problémů poradit. Ewelina Wozniak totiž nikdy v kariéře nepoměřila síly s tak kvalitními soupeřkami jako česká bojovnice. Na tiket patří výhra Terezy "Rondy" Bledé.

(Kurz na tento duel ještě nebyl vypsán, po zveřejnění ho naleznete zde)

Livestream turnaje Oktagon 19 s hlavním fightem Vémola vs. Mikulášek bude možné sledovat na Tipsport TV s bonusem zdarma. Přímý přenos 19. galavečeru Oktagon s největší pravděpodobností nebude dostupný v televizi. Jedinou možností tak budou live streamy. Alternativou k Tipsportu je samozřejmě oficiální živý přenos přes Oktagon PPV, který v předprodeji vyjde na necelých 10 eur.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ