PFL: Professional Fighters League (MMA liga) informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Professional Fighters League v roce 2020 odstartuje i s českým bojovníkem Michalem Martínkem. Podívejte se na informace a program zápasů v článku.

PFL: Professional Fighters League Foto: Instagram

PFL: Professional Fighters League 2020 - MMA liga informace

Professional Fighters League (zkratka: PFL) je sportovní liga v MMA. PFL funguje ve světě smíšených bojových umění unikátním způsobem. Professional Fighters League se totiž podobá dlouhodobým sportovním soutěžím. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Bojovníci zápasí v základní části sezóny, kde dostávají body. Nejlepší v tabulce následně postupují do playoff, které se už koná v KO pavouku. Vítěz každé ze šesti váhových kategorií si přijde na rovný milion dolarů. Jediným Čechem v této MMA lize je šampion organizace Oktagon Michal Martínek.

Professional Fighters League 2020 Michal Martínek (PFL)

V PFL bude o 1 milion dolarů bojovat i český zápasník Michal Martínek. "Blackbeard" nastupuje v těžké váze a ve stejné váhové kategorii bude bojovat i v Professional Fighters League. Střetnout by se tak mohl například i s hvězdným Mohammedem Usmanem. Rozpis zápasů zatím ještě nebyl zveřejněn.

PFL 2020 žebříčky / MMA Liga: Professional Fighters League tabulka

Po zahájení ročníku 2020 v PFL zde naleznete i přehledné žebříčky.

PFL playoff pavouk a bodování

Bodování v lize PFL je velice jednoduché. Zápasy v základní části mají tři možnosti rozhodnutí. Bodování v PFL je popsáno v následující tabulce. Jedná se prakticky o stejný bodovací systém jako například ve fotbalové Fortuna lize. Po skončení základní části přichází na řadu play-off, ve kterém vítěz postupuje do dalšího kola a poražený končí.

BODOVÁNÍ V MMA LIZE PFL 2020
Výhra 3 body
Remíza 1 bod
Prohra 0 bodů

PFL: Professional Fighters League 2020 program eventů a turnajů

Kvůli světové pandemii koronaviru byly všechny plánované eventy odlloženy. O jejich konkrétním datumu vás budeme informovat. Po vypsání turnajů zde naleznete kompletní program PFL 2020.

PFL: Professional Fighters League fight card

Fight Card turnajů americké Professional Fighters League je pravidelně nabitá známými jmény. Kromě zmíněného Usmana uvidíme v akci i Johnyho Case, Bubbu Jenkinse, nebo Lance Palmera. Kompletní fight card s programem a výsledky PFL naleznete vždy před turnajem.

PFL: Professional Fighters League livestream sledovat online živě zdarma

Zápasy v americké MMA lize Professional Fighters League můžete sledovat pomocí volně dostupných livestreamů na internetu. Tyto online přenosy jsou zcela zdarma. Další možností jsou i vdea na oficálních stránkách PFL a je pravděpodobné, že počínání českého fightera Michala Martínka uvidíme i živě v TV.

World Series of Fighting (WSOF)

World Series of Fighting je organizace, která předcházela aktuální Professional Fighters League. WSOF je tedy pouze dřívější název a v současnosti se s ním už nesetkáme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ