Šampion Oktagonu Mateusz Legierski přestupuje do KSW

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Mateusz Legierski se po titulu v lehké váze organizace Oktagon posouvá na další úroveň. Neporažený bojovník podepsal v prestižní KSW.

Legierski podepsal v KSW Foto: Instagram

Šampion Oktagonu Mateusz Legierski podepsal v prestižní KSW

Neporažený šampion organizace Oktagon Matezusz Legierski podepsal v polské KSW, která patří mezi největší v celé Evropě. Nabitá lehká váha KSW čítá taková jména jako Norman Parke, Mateusz Gamrot, Marcin Wrzosek. Domácí fanoušci ovšem o česko-slovenského šampiona nepřijdou, protože bude i nadále navíc obhajovat v Oktagonu. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Mateusz "Dynamit" Legierski má na svém kontě 6 profesionálních zápasů. Ve své kariéře ještě nepoznal ani jednu porážku a po výhře nad Miroslavem Štrbákem se po právu pyšní titulem šampiona v lehké váze organizace Oktagon. Majitel KSW Martin Lewandovski předpokládá, že se Legierski stane klíčovým bojovníkem celé divize.

Skvělou zprávou pro česko-slovenské fanoušky je navíc i fakt, že Mateusz Legierski v polské KSW nezmizí nadobro. Bude totiž moci obhajovat i v Oktagonu, což napříč organizacemi rozhodně nebývá nějak častým zvykem. Po pominutí pandemie koronaviru tak Mateusze uvidíme v zápasech velice často, což je při jeho atraktivním stylu jedině dobře.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ