Sázení na MMA a box: Nejlepší kurzy u sázkových kanceláří

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zajímáte se o box, MMA a další bojové sporty? Podívejte se na možnosti, jak si vsadit na zápasy s bonusem zdarma a sledovat livestreamy.

Sázejte na box a MMA Foto: Stocklib

Sázení na box - Nejlepší kurzy na box má Fortuna a Tipsport

Fanoušci i odborníci na box mají v posledních letech pořádné žně. Sázkové kanceláře totiž začaly vypisovat obrovské množství boxerských zápasů i z méně sledovaných kategorií. Zároveň si i navzájem konkurují nastavenými kurzy, takže sázkaři si mohou vybírat skutečně ty nejvýhodnější. Tyto sázkovky navíc často mají ve svých nabídkách i livestreamy na box. Klikněte zde a vsaďte si na box a sledujte zápasy zdarma.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Pokud chcete sázet na boxerské zápasy, nejlepší volbou jsou pro vás sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna. Na webu obou sázkovek naleznete záložku "Box", kde jsou vypsaané aktuální připravované zápasy. Na zajímavé boxerské souboje jako byl například Wilder vs. Fury je možné sázet i v průběhu zápasu přes takzvané live sázky. Všechny licencované sázkové kanceláře v ČR navíc pro své hráče nabízejí i tučné bonusy.

Sázení na MMA vsaďte si super kurzy s tučným bonusem zdarma

Sázení na MMA díky obrovskému růstu popularity smíšených bojových umění zažívá v posledních letech pořádný boom. U českých sázkových kanceláří si tak můžete vsadit prakticky na všechny zajímavé MMA akce ve světě. Nechybí samozřejmě ani kompletní nabídka českých galavečerů MMA.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Galavečery i menších organizací I Am Fighter, Heroes Gate, Noc Válečníků mají téměř vždy vypsané kurzy na kompletní fight card. Nabídka sázek je tak obrovská. Zapomínat samořejmě nesmíme ani na nejslavnější MMA organizaci světa UFC. U turnajů UFC si můžete samozřejmě vsadit na všechny zápasy a v nabídce nechybí ani další doprovodné sázky jako způsob ukončení zápasu, počet kol atd.

Vypsané příležitosti na MMA
Vítěz zápasu
Počet kol
Způsob ukončení

Kurzy na Oktagon MMA - Sázejte live v průběhu zápasu u livestreamu

Díky partnerství sázkové kanceláře Tipsport a MMA organizace Oktagon je možné na Tipsport TV sledovat v přímém přenosu zápasy z hlavních karet galavečerů Oktagon. Na všechny fighty je samozřejmě možné sázet prematch i live sázky. Právě live sázky vám i díky online streamu pomohou reagovat na vývoj zápasu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ