Submission Underground 13 fight card a livestream

Už dnes v neděli 26. dubna proběhne další turnaj populárního Submission Underground. Podívejte se na informace a na návod ke sledování livestreamu.

Submission Underground 13 proběhne 26.4. Foto: Instagram

Jak sledovat Submisssion Underground 13? Přímý přenos na internetu

Fanoušci bojových sportů, konkrétně grapplingu, by si rozhodně neměli nechat ujít dnešní turnaj Submission Underground 13, který proběhne 26. dubna v americkém Portlandu. Čeští fanoušci mohou zápasy sledovat od 21:00. Turnaj samozřejmě proběhne bez diváků a na všechny souboje je možné si vsadit. Klikněte zde a sledujte zdarma zápasy v bojových sportech.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Všechny zápasy Submission Underground 13 bude možné sledovat v přímém přenosu. Oficiální livestream poběží na placeném UFC Fight Pass, které vyjde na necelých 10 eur za měsíc. Další možností jsou samozřejmě volně dostupné online streamy, které jsou zcela zdarma.

Vsaďte si na Submission Underground 13

Na Submission Underground uvidíme celkem 8 zápasů v grapplingu. Na všechny je možné si vsadit u sázkové kanceláře Fortuna, která má v kalendáři i několik zajímavých MMA eventů. Pro dnešní turnaj jsme k tipu vybrali bitvu mezi Craigem Jonesem a Vinnym Magalhãesem.

TIP Vítěz Craig Jones v kurzu 1,35 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na bojové sporty

Craig Jones zvítězí

Favoritem je bezesporu známý bojovník Craig Jones, který má aktuálně skvělou formu. Na kontě má už 5 vítězství v řadě a oba poslední zápasy ukončil už v prvním kole. Jeho soupeř není natolik zkušený grappler, aby si s ním Jones nedokázal poradit. Na tiket patří další výhra Craiga Jonese ve stále pěkném kurzu.

Submission Underground 13 Fight Card program a výsledky

Fight Card na Submission Undergroud 13, které se koná v americkém Portlandu je následující:

Smith J. vs. Gilpin Ch.
Maximov N. vs. Baize J.
Jones C. vs. Magalhaes V.
Stoner D. vs. Larmey A.
Crelinstein E. vs. Alexander A.
Lencioni C. vs. Daffron A.
Hargis J. vs. Kenaga C.
McConico E. vs. Martinez G.
Checco G. vs. Ellenberger J.

Po skončení turnaje zde naleznete i aktualizované výsledky.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.