UFC 249: Makhmud Muradov - Karl Roberson informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Makhmud Muradov se na UFC 249 v Brooklynu utká s domácím Karlem Robersonem. Na hvězdně obsazeném turnaji se ukáže i Khabib Nurmagomedov.

Muradov se utká s Robersonem na UFC 249 Foto: Instagram

UFC 249: Makhmud "Mach" Muradov - Karl "Baby K" Roberson

Aktualizováno: UFC 249 bylo odloženo na neurčito

Makhmud Muradov má před sebou další pořádnou výzvu. Na UFC 249 se v Česku velmi oblíbený uzbecký bojovník střetne s domácím Karlem Robersonem. UFC 249 v Brooklynu proběhne 18. dubna a kromě Macha bude k vidění i souboj Nurmagomedov - Ferguson. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Po dvou výhrách v UFC se Makhmud Muradov utká s Baby K Robersonen a vše nadvědčuje tomu, že to bude jeho doposud nejtěžší soupeř. Robersonova bilance je 9-2 a porazit ho dokázali pouze Glover Teixeira a Cezar Ferreira. Roberson je nesmírně kvalitní postojář, který dříve působil ve váze do 93 kg.

TIP Vítěz: Muradov M. v kurzu 1,70 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Muradov je favoritem

Muradov naopak v organizaci Oktagon a v XFN působil ve váze do 77 kg. Po přesunu do UFC nastupuje ve váze do 84 kg, kde proběhne i bitva s Robersonem. Fighter původem z New Jersey tak bude čerpat především ze silové výbavy. Pro Muradova ovšem hovoří skvělá pohyblivost a zároveň i větší zkušenosti. V případě, že Macha nezasáhne zbloudilý fatální úder, měl bych si dojít pro vítězství.

UFC 249 Nurmagomedov - Ferguson (Muradov vs. Roberson) živě

UFC 249 s hlavním zápasem Nurmagomedov - Ferguson nabídne opravdu nabitou Fight Card. Už teď je jasné, že v záplavě hvězd se nejspíše Mach na hlavní kartu nepodívá. Sportovní televize Nova Sport ovšem s největší pravděpodobností svým divákům nabídne i preliminary kartu.

Souboj Makhmuda Muradova s Karlem Robersonem na Prelims kartě tak bude možné sledovat v přímém přenosu na Nova Sport TV. V případě, že budete chtít českého Uzbeka sledovat v akci zdarma, můžete využít volně dostupné livestreamy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.