UFC 249: Makhmud Muradov - Karl Roberson informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Makhmud Muradov se na UFC 249 v Brooklynu utká s domácím Karlem Robersonem. Na hvězdně obsazeném turnaji se ukáže i Khabib Nurmagomedov.

Muradov se utká s Robersonem na UFC 249 Foto: Instagram

UFC 249: Makhmud "Mach" Muradov - Karl "Baby K" Roberson

Aktualizováno: UFC 249 bylo odloženo na neurčito

Makhmud Muradov má před sebou další pořádnou výzvu. Na UFC 249 se v Česku velmi oblíbený uzbecký bojovník střetne s domácím Karlem Robersonem. UFC 249 v Brooklynu proběhne 18. dubna a kromě Macha bude k vidění i souboj Nurmagomedov - Ferguson. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Po dvou výhrách v UFC se Makhmud Muradov utká s Baby K Robersonen a vše nadvědčuje tomu, že to bude jeho doposud nejtěžší soupeř. Robersonova bilance je 9-2 a porazit ho dokázali pouze Glover Teixeira a Cezar Ferreira. Roberson je nesmírně kvalitní postojář, který dříve působil ve váze do 93 kg.

TIP Vítěz: Muradov M. v kurzu 1,70 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Muradov je favoritem

Muradov naopak v organizaci Oktagon a v XFN působil ve váze do 77 kg. Po přesunu do UFC nastupuje ve váze do 84 kg, kde proběhne i bitva s Robersonem. Fighter původem z New Jersey tak bude čerpat především ze silové výbavy. Pro Muradova ovšem hovoří skvělá pohyblivost a zároveň i větší zkušenosti. V případě, že Macha nezasáhne zbloudilý fatální úder, měl bych si dojít pro vítězství.

UFC 249 Nurmagomedov - Ferguson (Muradov vs. Roberson) živě

UFC 249 s hlavním zápasem Nurmagomedov - Ferguson nabídne opravdu nabitou Fight Card. Už teď je jasné, že v záplavě hvězd se nejspíše Mach na hlavní kartu nepodívá. Sportovní televize Nova Sport ovšem s největší pravděpodobností svým divákům nabídne i preliminary kartu.

Souboj Makhmuda Muradova s Karlem Robersonem na Prelims kartě tak bude možné sledovat v přímém přenosu na Nova Sport TV. V případě, že budete chtít českého Uzbeka sledovat v akci zdarma, můžete využít volně dostupné livestreamy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ