UFC eventy v květnu 2020: Uvidíme hned 4 turnaje!

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V květnu s největší pravděpodobností proběhnou hned čtyři turnaje organizace UFC. Podívejte se na informace a program galavečerů.

Anthony Smith se ukáže v UFC v květnu Foto: Instagram

UFC v květnu 2020: V plánu jsou čtyři turnaje a skvěle obsazené zápasy

Po dlouhém strádání se MMA fanoušci konečně mohou těšit na potvrzené turnaje UFC. Z důvodu koronaviru se zápasy v březnu a dubnu odsunuly na květen. Prezident Dana White dokonce slíbil, že se v květnu dočkáme hned čtyřech galavečerů. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

UFC 249 proběhne už 9. května a jedná se pravděpodobně o jeden z nejlépe obsazených turnajů posledních let. O titul dočasného šampiona lehké váhy se utkají Tony Ferguson a Justin Gaethje. Vítěz se pak s největší pravděpodobností střetne s Khabibem Nurmagomedovem. Druhý titulový zápas na UFC 249 pak obstará Henry Cejudo proti Dominicku Cruzovi.

Hned o čtyři dny později 13. května se dočkáme UFC Fight Night (pravděpodobně 175) s hlavním zápasem mezi Anthony Smithem a Gloverem Teixeirou. Tento zápas slibuje parádní podívanou, protože oba borci preferují atraktivní styl boje.

KALENDÁŘ TURNAJŮ UFC V KVĚTNU 2020
Datum Turnaj Hlavní zápas Místo
09.05.2020 UFC 249 Ferguson - Gaethje Florida, USA
13.05.2020 UFC Fight Night 175 Smith - Teixeira Florida, USA
16.05.2020 UFC Fight Night 176 Overeem - Harris Florida, USA
23.05.2020 UFC Fight Night 177
? ?

16. května je pak naplánováno další UFC FN (pravděpodobně 176), kde uvidíme hlavní zápas Alistair Overeem - Walt Harris. Ani zde ještě neznáme další složení Fight Card. Všechny tyto galavečery proběhnou v Jacksonville na Floridě a samozřejmě budou kvůli koronaviru bez diváků.

Čtvrtý květnový turnaj UFC je v kalendáři oznámen na 23. května. Zde ovšem ještě nebyl oznámen ani hlavní zápas a zároveň by měl proběhnout na jiném místě než je zmiňovaná Florida, která má volnější zákony pořádání sportovních akcí než zbytek USA. Doufejme tedy, že se všechny akce uskuteční a pauza kvalitních MMA soubojů bude konečně přerušena.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ