Záznamy MMA zápasů z UFC, Oktagonu a dalších organizací

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nestihli jste svůj oblíbený MMA galavečer nebo zápas vidět živě v přímém přenosu? Naštěstí v dnešní době existuje spoustu způsobů, jak vše zhlédnout ze záznamu. Poradíme vám, jak na to!

OktagonUFCBellator, KSW, IAF, Rizin, XFN

UFC, Conor McGregor - Zdroj ČTK, AP, Julio Cortez Foto: ČTK/AP/Julio Cortez

Zápasy Oktagon MMA - kde sledovat záznam a videa, archiv, YouTube

Zápasy české MMA organizace Oktagon si vždy nenechá ujít většinou vyprodaná aréna, další desetitisíce lidí pak sledují živé přenosy v televizi nebo na internetu (všechny lze sledovat na Tipsport TV). Přesto se může stát, že nějaký zápas či celý galavečer nestihnete, v tom případě poslouží záznamy. Klikněte ZDE a sledujte živě zápasy Oktagon MMA online - ať poté nemusíte hledat záznamy!

Sledujte Oktagon MMA a jiné bojové sporty na TV Tipsport - bonus 150 Kč zdarma!

Nejpohodlnější je zapnout známý videoportál YouTube a otevřít si oficiální kanál Oktagon MMA, kde najdete nejen celé zápasy i s komentářem, ale také rozhovory, záběry ze zákulisí nebo to, jak probíhají přípravy fighterů, jako je Karlos Terminátor Vémola a další.

Záznamy lze najít například i v archivu O2 TV nebo slovenské TV JOJ, tyto televize totiž MMA galavečery Oktagonu vysílají.

Záznamy UFC - videa (Nova Sport), zápasy MMA ženy, YouTube UFC sestřihy

Zápasy v americké MMA organizaci UFC jsou těmi nejprestižnějšími na světě, v České republice je najdete v přímých přenosech na stanici Nova Sport. Čas od času se zde vysílají také záznamy, po dobu 7 dní od odvysílání jsou galavečery dostupné také na online platformě Voyo.

Jestliže vám stačí vidět jen sestřihy zápasů, máte rádi rozhovory a před i pozápasové tiskové konference, vystačíte si s oficiálním YouTubovým kanálem UFC, který najdete zde. Na neoficiálních fanouškovských kanálech pak někdy najdete i celé fighty, většinou ale bývají z důvodů porušování autorských práv smazány.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Pro sledování záznamů galavečerů UFC oficiální cestou si musíte zakoupit UFC Fight Pass, který je něco jako Netflix pro fanoušky bojových sportů. Kromě přístupu k tisícům videí a sledování záznamů můžete sledovat také prelims neboli předzápasy, které jsou na programu každé celé fightcard (karty zápasů) jako první.

Kromě mužských zápasů platí stejná pravidla i pro ženské duely, které bývají součástí velkých UFC galavečerů. Ženské MMA má ale i svou organizaci Invicta FC, která spadá pod UFC. Rovněž zde platí, že si oficiální záznamy zápasů přehrajete se zakoupeným Fight Passem.

sipka Kde sledovat MMA Oktagon, UFC, Bellator, KSW, Rizin a další zápasy živě?

YouTube MMA zápasy: záznamy MMA zápasů Bellator, IAF, XFN, KSW, Rizin..

U dalších světových či evropských MMA organizací, jako je americký Bellator, polská KSW, japonský Rizin nebo třeba české I AM FIGHTER nebo XFN (Double Red) je sledování záznamů mnohem jednodušší.

Všechny fighty totiž najdete na oficiálních YouTube kanálech těchto organizací, jako bonus pak samozřejmě také rozhovory, záznamy z oficiálních vážení a tak dále. Seznam kanálů je zde:

sipka Klikněte ZDE a sázejte na zápasy MMA – navíc získáte bonus zdarma!

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ