Oktagon 16: David Kozma - Máté Kertesz titulový zápas

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

David Kozma má před sebou další obhajobu. Na Oktagonu 16 v Ostravě se utká s Maďarem Matém Kerteszem. Podívejte se na předzápasové informace.

David Kozma bude obhajovat titul v organizaci Oktagon Foto: Instagram

David Kozma vs. Máté Kertesz o titul ve welterové váze Oktagonu - kurzy

Aktualizováno: Oktagon 16 a i titulový zápas Kozma - Kertesz byl kvůli pandemii koronaviru odložen

David Kozma má před sebou další obhajobu titulu ve welterové váze organizace Oktagon. O pás bude bojovat s maďarským Mátém Kerteszem. Zápas proběhne na galavečeru Oktagon 16 v Ostravě, který se koná 14. března. Klikněte zde a sledujte Oktagon 16 živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

David Kozma bude v souboji proti Kerteszovi jednoznačným favoritem. Český fighter už totiž jednou ve vzájemném měření sil maďarského soupeře porazil. Od té doby navíc "Růžový panter" zaznamenal výkonnostní skok a po nezdaru v Rusku má skvělou možnost vrátit se na vítěznou vlnu.

TIP Vítěz David Kozma v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

David Kozma obhájí titul

Domácí šampion Kozma se navíc bude moci spolehnou na obrovskou podporu ostravských fanoušků a velkou roli budou hrát rovněž i zkušenosti z pětikolových zápasů. Maté Kertesz totiž v bitvě na pět kol ještě nikdy v profesionální kariéře nezápasil. Vše hraje o titul Kozmovi, který si triumf na Oktagonu 16 s největší pravděpodobností pohlídá.

Oktagon 16 v Ostravě: Sledujte živě a zdarma na Tipsportu

Titulový zápas o mistrovský pás organizace Oktagon ve welterové váze Kozma - Kertesz bude možné sledovat zcela zdarma. Přímý přenos hlavní karty Oktagon 16 v Ostravě totiž odvysílá sázková kancelář Tipsport. Livestream bude navíc zcela bez zpoždění a na všechny fighty bude možné i sázet.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ