Oktagon 29: Marcin Naruszczka vs. Jakub Běle - kurzy

Marcin Naruszczka bude bojovat o druhou výhru v organizaci Oktagon. Podaří se mu porazit Jakuba Běleho? Podívejte se na předzápasovou analýzu.

Naruszczka po výhře nad Spicelym Foto: OKTAGON

OKTAGON 29: Naruszczka nastoupí v roli favorita, podaří se mu zvítězit?

Marcin Naruszczka se po dvou porážkách v řadě představí v organizaci Oktagou. Na turnaji Oktagon 29 bude bojovat proti Jakubovi Bělemu. Podaří se polskému bojovníkovi v sobotu 4. prosince odčinit dvě možná trochu sporné prohry? Sledujte livestream Oktagonu 29 živě zde.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Marcin Naruszczka v posledním duelu prohrál na KO s Davidem Hoškem, ale spousta odborníků se shodla na tom, že se jednalo o brzké ukončení a Naruszczka byl poškozen. Polský fighter předtím na body těsně nestačil na Piráta Krištofiče, takže aktuálně má na kontě dvě prohry.

Proti Jakubovi Bělemu bude ovšem Naruszczka na Oktagonu 29 nastupovat v roli velkého favorita. Zkušený Polák je totiž nesmírně tvrdý a zároveň je na svůj věk ve velice dobré fyzické kondici. Marcin Naruszczka má navíc obrovskou výhodu ve zkušenostech. Jakub Běle má totiž za sebou 12 zápasů s padesátiprocentní úspěšností. Polský fighter má bilanci 22 výher a 11 porážek, což je 3x více profesionálních fightů.

TIP Vítěz Marcin Naruszczka sipka Vsadit u Tipsportu

Naruszczka zvítězí

V zápase uvidíme dominanci zkušeného Naruszczky, který bude na Běleho neustále tlačit. Běle není tak kvalitním postojářem jako je Hošek a na Poláka recept nenajde. Na tiket patří vítězství Marcina Naruszczky.

OKTAGON 29: Naruszczka - Běle livestream online živě

Přímý přenos celého turnaje Oktagon 29 bude možné vidět na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV bude možné sledovat všechny zápasy galavečera. K dispozici bude jako obvykle i oficiální placený PPV stream. Cena streamu na Oktagon.TV je v předprodeji 9,99 eur.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ