Oktagon Prime 4 Košice: Wittner vyzve Pukače

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Slovensko se těší na bitvu dvou nesmiřitelných soupeřů. Jozef Wittner vyzve ve welterové váze Roberta Pukače. Zvítězí Bratislava, nebo Košice?

Oktagon prime 4 v Košicích Foto: Instagram

Hodnocení Oktagon Prime 4: 8,4/10

  • Datum konání: Odloženo
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Aktualizováno: Z důvodu pandemie koronaviru byl tento turnaj odložen na neurčito

Oktagon Prime 4 Košice vs. Bratislava: Jozef Wittner - Robert Pukač

Oktagon Prime 4 nabídne fanouškům MMA zajímavý souboj domácího košického Jozefa Wittnera a bratislavského patriota Roba Pukače. Oktagon Prime 4 proběhne v Košicích 25. dubna a hlavní kartu bude možné opět sledovat zcela zdarma. Klikněte zde a pusťte si livestrema z Oktagonu Prime 4.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Další galavečer organizace Oktagon s názvem Prime 4 se uskuteční v Košicích. Hlavním a doposud jediným potvrzeným zápasem bude bitva Wittner - Pukač. Vzhledem k tomu, že Jozef Wittner je rodák z Košic a Robert Pukač reprezentuje Bratislavu, bude tento fight i okořeněný tradiční rivalitou.

Oktagon Prime 4 Košice 2020 fight card program a výsledky

Doposud jediným potvrzeným zápasem na Oktagon Prime 4 v Košicích je bitva mezi Jozefem Wittnerem a Robem Pukačem, která proběhne ve welterové váze. Vítěz by tak mohl dostat příležitost vyzvat současného šampiona Davida Kozmu.

Fight Card Oktagon Prime 4
Jozef Wittner vs. Robert Pukač

Oktagon Prime 4 v Košicích vstupenky

Vstupenky na košický Oktagon Prime 4 jsou stále v prodeji. Nejlevnější lístky pořídíte už za cenu 26 eur. K dispozici jsou sice ještě vstupenky přibližně o 12 eur levnější, nicméně zde je omezený výhled. Nejdražší lístky, které obsahují i předzápasovou prohlídku pak vyjdou na €290.

Oktagon Prime 4: Wittner - Pukač sledovat živě livestream zdarma

Oktagon Prime 4 bude samozřejmě možné sledovat zcela zdarma a živě. Sázková kancelář Tipsport, totiž nabídne přimý přenos z hlavní karty. Na Tipsport TV bude k dispozici přimý přenos bez zpoždění, takže svým favoritům budete moci držet palce v reálném čase. Na všechny zápasy na Oktagonu je navíc možné i sázet.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ