Oktagon Underground Finále: Daniel Škvor - Ivan Bartek

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Daniel Škvor je velkým favoritem celé pyramidy. V superfinále se utká s Ivanem Bartekem. Podívejte se na informace a návod na livestream.

Daniel Škvor je obrovským favoritem ve finále Foto: Instagram

Oktagon Underground Superfinále: Daniel Škvor - Ivan Bartek kurzy a livestream

Daniel Škvor předvedl v dosavadních dvou utkáních dva naprosto dominantní výkony, když nejprve knockoutoval Jana Gottwalda a následně si poradil i s Martinem Horským. V superfinále vyzve Ivana Barteka, který si na slovenské straně pyramidy poradil v podobném stylu s Gabrielem Törökem a Simonem Michálkem. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma a živě superfinále Oktagonu Underground.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Superfinále Oktagonu Underground proběhne v Brně 4. července a celý turnaj bude možné sledovat zcela zdarma a živě prostřednictvím Tipsport TV. Celkem se na finálovém turnaji Undergroundu odehraje hned pět finálových zápasů. Na kartě ovšem nalezneme i takzvané superfighty. Jako obvykle budou k dispozici i populární live sázky na všechny duely.

TIP Vítěz Daniel Škvor KO/TKO v kurzu 1,27 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Škvor zvítězí pomocí KO

Daniel Škvor se stal prvním Čechem v nejslavnější kickboxerské organizaci Glory a ve zkušenostech má tak jednoznačnou výhodu. Svěřenci Andrého Reinderse jsou v superfinále hned tři, což rozhodně není náhoda. Ivan Bartek je bezesporu kvalitním zápasníkem, ale na Škvora zkrátka aktuálně kvalitou nemá. Na tiket patří výhra Daniela Škvor díky KO/TKO.

Oktagon Underground bude možné sledovat zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.