Oktagon Underground Finále: Daniel Škvor - Ivan Bartek

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Daniel Škvor je velkým favoritem celé pyramidy. V superfinále se utká s Ivanem Bartekem. Podívejte se na informace a návod na livestream.

Daniel Škvor je obrovským favoritem ve finále Foto: Instagram

Oktagon Underground Superfinále: Daniel Škvor - Ivan Bartek kurzy a livestream

Daniel Škvor předvedl v dosavadních dvou utkáních dva naprosto dominantní výkony, když nejprve knockoutoval Jana Gottwalda a následně si poradil i s Martinem Horským. V superfinále vyzve Ivana Barteka, který si na slovenské straně pyramidy poradil v podobném stylu s Gabrielem Törökem a Simonem Michálkem. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma a živě superfinále Oktagonu Underground.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Superfinále Oktagonu Underground proběhne v Brně 4. července a celý turnaj bude možné sledovat zcela zdarma a živě prostřednictvím Tipsport TV. Celkem se na finálovém turnaji Undergroundu odehraje hned pět finálových zápasů. Na kartě ovšem nalezneme i takzvané superfighty. Jako obvykle budou k dispozici i populární live sázky na všechny duely.

TIP Vítěz Daniel Škvor KO/TKO v kurzu 1,27 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Škvor zvítězí pomocí KO

Daniel Škvor se stal prvním Čechem v nejslavnější kickboxerské organizaci Glory a ve zkušenostech má tak jednoznačnou výhodu. Svěřenci Andrého Reinderse jsou v superfinále hned tři, což rozhodně není náhoda. Ivan Bartek je bezesporu kvalitním zápasníkem, ale na Škvora zkrátka aktuálně kvalitou nemá. Na tiket patří výhra Daniela Škvor díky KO/TKO.

Oktagon Underground bude možné sledovat zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ