Oktagon Underground: Muži pyramida 100 kg: program a kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pyramida do 100 kilogramů v Oktagon Underground už zná všechny své účastníky. Podívejte se na složení vyřazovacího pavouka a informace v tomto článku.

Jan "Jay Jay" Gottwald patří k největším favoritům Oktagon Underground do 100 kg Foto: Instagram

Oktagon Underground: Muži pyramida 100 kg: program a kurzy

Oktagon Underground už oznámil i složení své nejtěžší kategori. V pyramidě do 100 kilogramů se představí 8 účastníků. Čtyři češti a čtyři Slováci budou usilovat o 5 tisíc eur za vítězství celé soutěže. Klikněte zde a sledujte živě zdarma zápasy v Oktagon Underground.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Česká strana je nabitá známými jmény. Největším favoritem na celkovou výhru je legenda bojových sportů v Česku Tomáš Hron. Fighter s přezdívkou Rattlesnake pomáhá utvářet českou scénu už přes dvacet let. Jediným zástupcem bojovníků Oktagonu je Jan "JayJay" Gottwald, který se díky své precizní práci v postoji řadí rovněž mezi okruh favoritů.

TIP Vítěz: Tomáš Hron v kurzu 3,50 sipka Vsadit u Tipsportu

Tomáš Hron zvítězí

Čtveřici českých bojovníků uzavírají Daniel Škvor a Melvin Mané. Slovenská strana pavouka pyramidy do 100 kilogramů Oktagon Underground vypadá o poznání méně nebezpečně. Například Gabriel Torok nastoupí s nepříznivou bilancí 1:7. Nejvíce kvalitním zápasníkem na Slovensku je podle papírových předpokladů Pavol Langer.

Oktagon Underground pyramida muži 100 kg pavouk a bojovníci

Přehled všech účastníků v pyramidě Oktagon Underground do 100 kilogramů naleznete v následující tabulce. Bojovníci zatím nemají přidělené zápasy. Po zveřejnění rozpisu zde naleznete kompletní kalendář a fight card.

Česko Slovensko
Jan Gottwald Pavol Langer
Tomáš Hron Gabriel Török
Daniel Škvor Simon Michálek
Melvin Mané Jakub Bartoš

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ