Oktagon Underground: Muži pyramida 100 kg: program a kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pyramida do 100 kilogramů v Oktagon Underground už zná všechny své účastníky. Podívejte se na složení vyřazovacího pavouka a informace v tomto článku.

Jan "Jay Jay" Gottwald patří k největším favoritům Oktagon Underground do 100 kg Foto: Instagram

Oktagon Underground: Muži pyramida 100 kg: program a kurzy

Oktagon Underground už oznámil i složení své nejtěžší kategori. V pyramidě do 100 kilogramů se představí 8 účastníků. Čtyři češti a čtyři Slováci budou usilovat o 5 tisíc eur za vítězství celé soutěže. Klikněte zde a sledujte živě zdarma zápasy v Oktagon Underground.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Česká strana je nabitá známými jmény. Největším favoritem na celkovou výhru je legenda bojových sportů v Česku Tomáš Hron. Fighter s přezdívkou Rattlesnake pomáhá utvářet českou scénu už přes dvacet let. Jediným zástupcem bojovníků Oktagonu je Jan "JayJay" Gottwald, který se díky své precizní práci v postoji řadí rovněž mezi okruh favoritů.

TIP Vítěz: Tomáš Hron v kurzu 3,50 sipka Vsadit u Tipsportu

Tomáš Hron zvítězí

Čtveřici českých bojovníků uzavírají Daniel Škvor a Melvin Mané. Slovenská strana pavouka pyramidy do 100 kilogramů Oktagon Underground vypadá o poznání méně nebezpečně. Například Gabriel Torok nastoupí s nepříznivou bilancí 1:7. Nejvíce kvalitním zápasníkem na Slovensku je podle papírových předpokladů Pavol Langer.

Oktagon Underground pyramida muži 100 kg pavouk a bojovníci

Přehled všech účastníků v pyramidě Oktagon Underground do 100 kilogramů naleznete v následující tabulce. Bojovníci zatím nemají přidělené zápasy. Po zveřejnění rozpisu zde naleznete kompletní kalendář a fight card.

Česko Slovensko
Jan Gottwald Pavol Langer
Tomáš Hron Gabriel Török
Daniel Škvor Simon Michálek
Melvin Mané Jakub Bartoš

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.