Anthony Joshua se blýskl tvrdým KO a od Conora McGregora si vysloužil pivo – video

V noci ze soboty na neděli proběhl boxerský zápas mezi Anthony Joshuou a Robertem Heleniusem. Jak duel dopadl? Podrobnosti se dočtete v článku.

Anthony Joshua při oslavě vítězství Foto: Profimedia

Anthony Joshua KO výhra v 7. kole. Helenius šel po tvrdé bradě bezvládně k zemi

Mnohými odepisovaný Anthony Joshua se všem pochybovačům zase pořádně připomněl. Jeho extratřídu pocítil Robert Helenius, který inkasoval další brutální knockout a po tvrdé zadní ho přítomní doktoři dlouho přiváděli k sobě.

Už od začátku bylo evidentní, že proti sobě stojí boxeři odlišných výkonností. Joshua se ladně pohyboval a skvěle si svého soupeře načítal. Helenius sice několikrát dokázal propasírovat svou rukavici až na obličej Joshuy, nakonec mu to ale nebylo nic platné.

V 7. kole přišel rozhodující moment zápasu. Helenius zacouval k provazům a povolil v obraně, čehož Joshua okamžitě využil a vyslal devastující pravou zadní. Neuvěřitelně tvrdý hák poslal Heleniuse okamžitě do říše snění a o vítězi bylo rozhodnuto.

Joshua po zápase připustil, že jeho myšlenky aktuálně směřují k duelu s bývalým šampionem WBC, Deontayem Wilderem. Zajímavá bitva by se podle zákulisních informací mohla uskutečnit v lednu v Saúdské Arábii. To vše ale za předpokladu, že se obě strany dohodnou na finančních podmínkách, což v boxu občas bývá neřešitelný problém.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ