Marek Hruška

Autor Marek Hruška

Jsem vášnivý sportovec i fanoušek mnoha odvětví, příležitostný sázkař a nadšený pisálek. Kromě práce redaktora pro web fightlive.cz se zaměřením na bojové sporty, píši i pro sportovně-sázkařský web BetArena.cz, který se věnuje širšímu sportovnímu spektru. Na stále oblíbenějších bojových sportech mě fascinují kromě osobních příběhů bojovníků i psychologické hrátky v kombinaci s dechberoucími výkony, které z tohoto tvrdého odvětví dělají, zcela po zásluze, světový fenomén. Baví mě pozorovat, jak se jednotliví zápasníci chovají uvnitř klece, ale i mimo ní.

Ve volném čase se věnuji hlavně rodině a rád si zajdu na tenis. Sport mám odmalička v krvi, ať už aktivně, nebo pasivně a svůj den bez něj si neumím představit.

Chcete napsat autorovi? Klikněte zde a pošlete nám e-mail

Kde všude se můžete s autorem setkat:

Marek Hruška na Facebooku

Marek Hruška na Twitteru

Marek Hruška na Instagramu

- Marek Hruška na ČSFD

- Marek Hruška na TikToku

Profil autora na dalších webech:

- BetArena.cz

- TenisZive.cz

- Rexter.cz

- NejlepsiDrinky.cz

- Skutecnost.cz

- WebZive.cz

- PokerArena.cz

- PlayArena.cz

Další informace naleznete zde: Naše redakce


Kdy a kde sledovat dnes box Canelo Alvarez vs Jermell Charlo živě?...

Legendární mexický boxer Saul „Canelo“ Alvarez 🥊 se po necelých 5 měsících vrací do ringu. Kde zápas s Jermellem Charlem sledovat živě online?

 

Clash of the Stars hlásí nepříjemnou ztrátu. Na očekávaný ženský...

Měl to být po sportovní stránce jeden z vrcholů nadcházejícího turnaje Clash of the Stars. Zranění ale bohužel hodilo organizátorům do plánů vidle.

 

Promotér Novotný je nadšený z přípravy Karlose Vémoly: „Bere to...

Bratislavský turnaj Oktagon 47 se kvapem blíží. Aktéři hlavního titulového souboje o pás polotěžké váhy míří se svou přípravou do finále. Nastavení i píli...

 

Alex Pereira si na sparing přizval známého provokatéra, který se...

Tohle spojení by zřejmě nikdo nečekal. Brazilský vyzyvatel Jiřího Procházky, Alex Pereira, se v tělocvičně poměřil s nadcházejícím soupeřem Logana Paula....

 

Stoprocentní soustředění. „Žádné signály od nás nečekejte,“...

Absolutní utajení a čistá mysl. Jiří Procházka skrze svůj trenérský tým učinil důležité prohlášení před nadcházející bitvou s Alexem Pereirou. O co jde?

 

Box: Cheavon Clarke vs. Vasil Ducár o titul IBF – datum, kurzy a...

Nejlepší český boxer Vasil Ducár ⭐ se v sobotu utká o mezinárodní titul organizace IBF. V Anglii změří síly s neporaženým domácím rohovníkem Cheavonem...

 

Terminátor si v přípravě prošel peklem s hvězdným Chimaevem a jeho...

Karlos Terminátor Vémola má za sebou extrémně náročné a do velké míry i nečekané drily se světovými wrestlery. Více se dočtete v článku.

 

Co je submise v MMA? Velký přehled škrcení a pák - video

Submise, či chcete-li kapitulace nebo vzdání se ☝, je častý způsob ukončení MMA zápasu ❌. V článku najdete jednotlivé techniky i další zajímavosti.

 

Oktagon 47: Vémola vs. Langer – analýza, kurzy, program, výsledky,...

Turnaj Oktagon 47 v Bratislavě ⚡ nabídne třaskavý česko-slovenský souboj o právoplatný titul polotěžké váhy. Na co si vsadit a kde zápas sledovat živě...

 

Nečekané setkání a ostrá výměna názorů. Co se stalo mezi Novotným...

Zdá se, že tahle rivalita nebere konce. Šéfové MMA organizací Oktagon a RFA se o víkendu náhodně potkali a rozhodně nešlo o žádné přátelské shledání. Více...

 

Bývalý šampion v problémech. Nad Israelem Adesanyou se snáší...

Perné časy prožívá bývalý šampion střední váhy UFC Israel Adesanya. Kromě nečekané ztráty titulu řeší velké nepříjemnosti i v osobní životě.

 

Sazkabet: vsaďte si na bojové sporty s exkluzivním bonusem

Hledáte-li finanční bonus pro sázky na bojové sporty, u Sazkabet ⭐ jste ho právě našli! Fantastický bonus až 10 000,- 🤑 na box, MMA, ale i další sporty.

 

UFC Fight Night: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot – kurzy, karta,...

Sobotní šlágr turnaje UFC v Las Vegas obstará duel žebříčkových sousedů Fiziev vs. Gamrot. ⚔️ Analýzu tohoto zápasu si přečtěte v článku.

 

Horší, než se čekalo. Zklamaný Vlasto Čepo odkrývá detaily svého...

Měl být jednou z hlavních tváří bratislavského turnaje Oktagon 47, osud tomu ale chtěl jinak. Jak dlouhou pauzu má před sebou Vlasto Čepo a co se mu...

 

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ