Tipsport akční kód zdarma: návod, jak získat bonus za registraci

Sázková kancelář Tipsport se u nás dlouhodobě těší velké oblibě. V tomto článku si ukážeme, jaké jsou u Tipsportu akční promo kódy, a jak snadno si přijít na bonus za registraci.

Sledujte UFC turnaj na Tipsport TV s bonusem za registraci Foto: Tipsport

Tipsport promo code - Jak získat akcni kód Tipsport?

Založení sázkařského konta u Tipsportu je výbornou volbou. Jedná se o zaběhnutou a důveryhodnou značku, která svým hráčům přináší vždy něco navíc. V tomto článku si ukážeme, jaké bonusy získáte za jednoduchou online registraci z pohodlí domova, a jaké jsou aktuální akční kódy u Tipsportu. Máte se rozhodně na co těšit!

sipka Ze všeho nejdřív KLIKNĚTE ZDE a založte si účet u Tipsportu

Úvodem si řekněme to nejdůležitější: Není potřeba u Tipsportu zadávat promo kód. Pěkný bonus 300 Kč zdarma vám bude připsán na účet po dokončení kompletní registrace. Tu navíc zvládnete na pár kliknutí online, což vám ušetří spoustu času. Během několika minut máte hotovo a můžete se pustit rovnou do sázení.

Promo akční kód pro bonus u Tipsportu

Políčko Tipsport promo code ("mám akční kód?") sice uvidíte v registračním formuláři, má však pouze informační charakter a momentálně na samotné získání i výši bonusů nemá vliv.

Žádný akční kód Tipsport vám bonus  momentálně nenavýší. Bonus vám bude připsán automaticky na herní účet ve formě Netů a co s ním uděláte, záleží čistě na vás. Nekonečená zábava u Tipsportu může naplno odstartovat.

Pro nové hráče je k připraven i 100% vstupní bonus až 50 000 Kč k prvnímu vkladu. Tento bonus je uvolňován postupně podle tohoto klíče. Také v tomto případě platí, že je Tipsport nebývale štědrý a motivuje nové sázkaře založit si účet právě tady.

AKTUÁLNÍ TIPSPORT BONUSY
300 Kč za dokončení registrace 100% vstupní bonus až 50 000 Kč

Velkou výhodou je i poměrně rozsáhlá komunita sázkařů, kteří se i rádi podělí o svoje tikety a tipy. Stejně tak se můžete těšit na skvělé soutěže o bonusy, nebo třeba free spiny do online casina Vegas. Vítaným benefitem je také to, že kromě zmíněných vstupních bonusů získáte u Tipsportu za registraci přístup k mnoha sportovním livestreamům zdarma.

Na Tipsport TV vás čeká široký výběr přímých přenosů, jako jsou turnaje organizace Oktagon MMA, slavná UFC, nebo hokejová Tipsport extraliga. To vše si můžete užít skrze Tipsport mobilní aplikaci, která patří k tomu nejlepšímu, na co můžete v rámci online zábavy narazit. Díky tomu se zvládnete i jednoduše registrovat právě přes váš mobilní telefon.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣ Má aktuálně Tipsport bonusový kód?

Sázková kancelář Tipsport v tuto chvíli nabízí novým hráčům bonus za dokončení online registraci, a také za první vklad. Podrobnosti a návod, jak získat bonusy, najdete v článku

2️⃣ Jak a kde získám Promocode Tipsport bonus?

Při online registraci není potřeba zadávat žádný promo kód. Nárok na registrační bonus 500 Kč i bonus za první vklad získáte kliknutím na červený odkaz v článku.

3️⃣ Jaký je bonus u Tipsportu?

Tipsport nabízí novým hráčům štědrý bonus za registraci a za první vklad. Řada výhod ale čeká i na stávající sázkaře. Více se dočtete po rozkliknutí článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Poslední Čech v pyramidě David Kozma

Oktagon Tipsport GameChanger: 16 vyvolených v boji o 25 milionů [aktualizováno]

Je to projekt, jaký na domácí scéně nemá obdoby ☝. Ve hře jsou peníze, ze kterých se vám zatočí hlava. A hlavně bojovníkům! Tady se jsou...

Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte 500 Kč

Tipsport: sázky na Oktagon a bojové sporty s bonusem

Sázková kancelář Tipsport je jednou z nejlepších společností ✅, u kterých lze sázet na spoustu bojových sportů. Získejte bonus 300 Kč...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ