Canelo jsi na řadě! Problémové dítě odtajnilo svůj smělý plán

Youtuber Jake Paul se opět, tak jak je jeho zvykem, postaral o pořádné pozdvižení. Jen pár dní před svým dalším zápasem odhalil seznam dalších soupeřů!

Jake Paul se velkých jmen rozhodně nebojí Foto: Profimedia

Hvězda vedle hvězdy: Jake Paul vyhlíží další potravu. Kdo mu kývne?

Má před sebou teprve čtvrtý profesionální zápas v boxu, přesto si Jake Paul troufá na slavná jména napříč bojovými sporty. O svém vítězství ve vyostřeném duelu s Tyronem Woodleym, který se uskuteční 29. 8. v Clevelandu, vůbec nepochybuje. A tak střádá velké plány! Podle jeho seznamu by měl v následujících měsících a letech změřit síly s opravdovými velikány. Dalším na řadě, jež má pocítit tvrdost úderů slavného youtubera, má být nejlepší boxer současnosti Canelo Alvarez!

Box - sleduj průběh zápasu zde

Ještě předtím nás ale čeká pikantní bitva Jake Paul vs. Tyron Woodley, ve které jsou podle sázkových kurzů šance vyrovnané. Vzhledem k ambicím Jake Paula nemá ale internetová celebrita evidentně pocit, že by ho mohl bývalý šampion organizace UFC jakkoliv ohrozit.

Sebevědomí mu do vesmíru vystřelilo poté, co v duelu s Benem Askrenem využil Paul jednu ze svých TOP dovedností a díky dobře načasovanému úderů poslal bývalého MMA zápasníka do počítání, ze kterého se už nevzpamatoval. I takový scenář může mít podle odborníků duel s Tyronem Woodleym.

A jména dalších potencionálních soupeřů? Canelo, bratři Diazové, Conor McGregor, nebo Logan Paul. „Cože? Logan Paul?“ Divil se starší z obou Paulů v komentářích u třaskavé fotografie. Faktem je, že jeden nikdy neví, co se zrovna honí populárním youtuberům v hlavě.

Všechno je samozřejmě o penězích, kterých má Jake Paul víc než dostatek. Zle si ale nevede ani mexický šampion Saul Canelo Alvaréz, který je v 31 letech na absolutním vrcholu a drží všechny světové tituly. Během své fantastické kariéry poznal pouze jednou, jak chutná porážka. V roce 2013 ho na body porazil fenomenální Floyd Mayweather. Bude Jake Paul druhý, kdo skolí krále současného boxu?

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ