COTS 4: Kotlár se zdržel se soupeřem v kleci strachu jen 18 vteřin

Galavečer Clash of the Stars 4 v O2 Universum je minulostí a zápasy rozhodně nenudily. To nejzajímavější z turnaje vám přinášíme v tomto článku.

Jarda Kotlár zvítězil ve stylu Foto: Instagram/kotlar_security_original

Turnaj Clash of the Stars 4 opět přilákal obrovskou pozornost

Zápasy influencerů a známých internetových postav jsou u nás stále žádanější. V pořadí čtvrtý galavečer organizace Clash of the Stars tento trend jednoznačně potvrdil. Kromě poctivé dávky bizáru bylo k vidění i několik velmi pěkných sportovních výkonů. Hrdinou večera se stal Jaroslav Kotlár, který v kleci strachu nepřipustil žádné překvapení.

Vyprodaná hala, elektrizující atmosféra i skvělá nálada v hledišti. Zápasy turnaje Clash of the Stars postupně dostávaly diváky do varu, což se podepsalo na skvělé divácké kulise i skandování oblíbených bojovníků.

O jedno z největších překvapení večera se postaral talentovaný český zápasník Filip Roubíček, který na konci druhého kola ukončil KO favorizovaného Filipa Grznára. Výhra je to o to cennější, že Roubíček přijal zápas pouze dva dny před turnajem poté, co z utkání odstoupil Slovák Pagy.

V hlavním duelu večera si pro vítězství došel Kryštof Novák, který však přiznal, že ukončení jeho souboje s Tomášem Chlupem bylo ze strany rozhodčího poněkud unáhlené. Po tomto utkání následovala 30minutová přestavba klece, kdy se z tradiční kulaté stala hranatá klec strachu 3x3 metry. Do ní postupně vběhli těžkotonážníci Huhu a Jaroslav Kotlár, který měl obrovskou podporu přítomných diváků v hale.

Samotný zápas trval pouhých 18 vteřin. Kotlár nejprve rozjel tvrdé granáty v postoji, nakonec ale soupeře uškrtil v gilotině. Nutno dodat, že také Lukáš Huhu Procházka vzal zápas doslova na poslední chvíli, za což mu Kotlár vyjádřil patřičný respekt.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ