Elitní boxer Vasil Ducár reaguje na bitvu Usyka s Joshuou

Svět boxu zažil v sobotu večer pořádný šok! Anthony Joshua přišel na domácí půdě o světové tituly v těžké váze. Názor na překvapivé, ale zasloužené vítězství Oleksandra Usyka nabídl exkluzivně pro FightLive nejlepší český boxer Vasil Ducár.

Vasil Ducár v přípravě Foto: Vasil Ducár

Oleksandr Usyk porazil Joshuu a stal se novým šampionem těžké váhy

Parádní reklama na box! Ostře sledovaný boxerský duel Joshua vs. Usyk nabídl fantastické výkony a překvapivý výsledek. Ne tolik pro českého boxera Vasila Ducára, který podobný průběh duelu tak trochu očekával. Dechberoucí závěr v podání nového ukrajinského šampiona ale zaskočil i jeho.

„Byl to vynikající zápas, moc mě to bavilo. Oba dva od začátku neskutečně pracovali. Bylo neuvěřitelné sledovat, jak se Usyk vyhýbá úderům Joshuy. I on ale předvedl skvělý výkon. Já jsem upřímně podobný průběh očekával, s tím rozdílem, že jsem čekal v posledních 4 kolech drtivý závěr od Joshuy. Čekal jsem, že ho v závěru Joshua přetlačí silou, což mu ale Usyk nedovolil a naopak posledních 15 vteřin z jeho strany byla neskutečná pecka...

Jsem hodně zvědavý na odvetu, protože co jsem koukal na statistiky, tak rozdíl mezi vyslanými a trefenými údery nebyl zase tak velký. Znovu musím zopakovat, že to byla fakt skvělá podívaná z obou stran. Jediné, čeho jsem se trochu obával, že může u rozhodčích sehrát roli pozice Usyka, jako vyzyvatele a zároveň Joshuovo domácí prostředí. To se ale nestalo a zápas byl vyhodnocen, tak jak měl."

Výsledek zápasu Joshua vs. Usyk samozřejmě výrazně zkomplikoval zamýšlený super zápas Joshua vs. Tyson Fury, který nyní rozhodně není na pořadu dne. Uvidíme, zda a případně za jak dlouho se dočkáme britsko-ukrajinské odvety.

Vasil Ducár má aktuálně před sebou zápas před domácími fanoušky na galavečeru Heroes Gate, který proběhne 15. října 2021. Původně se měl sice v Kanadě postavit Ryanu Rozickimu, ze souboje o titul WBC ale kvůli koronavirovým opatřením pro tuto chvíli sešlo.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jake Paul boxerské zápasy hodně prožívá

Boxer a YouTuber Jake Paul - životopis, zápasy a statistiky

Americký youtuber, boxer a rapper Jake Paul je jednou z nejkontroverznějších postav bojových sportů současnosti.☝ Důvody si přečtěte v...

Vasil Ducár je českou jedničkou křížové váhy

Kalendář zápasů v boxu v Česku a zahraničí

Podívejte se na nejzajímavější galavečery boxu v Česku i v zahraničí 🥊, přinášíme vám jejich přehledný kalendář.▶️ Některé eventy se...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ