FightLive.cz je sponzorem Fifa Charity Cupu 2021

Český esportový tým Entropiq v neděli 21. února od 10:00 pořádá charitativní stream Entropiq Charity FIFA CUP 21. Cílem je vybrat 212 000 Kč.

Entropiq Charity FIFA CUP 21 Foto: Entropiq.gg

Entropiq Charity FIFA CUP 21: Pomozte vybrat 212 000 Kč pro potřebné

Přední esportový tým Entropiq pořádá v neděli 21. února charitativní turnaj Entropiq Charity FIFA CUP 21. Začátek akce je naplánován na 10:00 a chybět nebudou ti nejlepší domácí hráči i známé osobnosti z řad sportovců. Jedním ze dvou hlavních sponzorů je i náš web FightLive.cz! Klikněte zde a sledujte celou akci na Twitchi.

Kdy: 21. února 2021 od 10:00 (přepokládaný konec ve 21:00)
Kde: twitch.tv/entropiqteam
Sbírka probíhá zde: znesnaze21.cz/Entropiq
Cílová částka: 212 000 Kč

Charitativní stream Entropiqu, který propaguje i známý MMA fighter Makhmud Muradov, si klade za cíl překonat stanovenou částku 212 000 Kč. Podporovat se bude 12 konkrétních případů ve spolupráci s nadačním fondem znesnaze21.cz. Hlavními partnery celé akce jsou weby FightLive.cz a PlayArena.cz

Už v dopoledních hodinách odstartuje skvěle obsazený turnaj ve videohře FIFA 2021. V roli průvodce celým dnem se představí známá tvář v podobě Mikoláše Tučka. Hosty streamu budou i fotbalisté Vladimír Šmicer, Lukáš Vácha a Vít Beneš.


Kompletní obsazení celého Entropiq Charity FIFA CUP 21:

Hráči:

 • AC Sparta Praha: Jan „Emerickson“ Krupička
 • FC Viktoria Plzeň: Lukáš „T9Laky“ Pour
 • SuperSlavia esports: Martin „Kobby“ Strnad a Jakub „CptKubajz“ Pudil
 • Sampi: Dominik „Seron“ Čermák a Matěj „Miki“ Mikan
 • Entropiq: Štěpán „Riijk“ Sobocki a Patrik „Huhnak“ Hornák

Speciální hosté: Vladimír Šmicer, Lukáš Vácha, Vít Beneš

Průvodce dnem: Mikoláš Tuček

Komentátoři: Filip „Koozy“ Lejček, Tomáš „The Hateris“ Rys


Komu společně pomůžeme?

12 konkrétních příběhů, kterým svými příspěvky pomůžete v nelehké situaci!

 • Podpoříme tři bratry, kteří tragicky ztratili svého tatínka. Výtěžek sbírky půjde na veškeré výdaje spojené se vzděláním.
 • Jirka po úrazu krční páteře zůstal na vozíku. S hendikepem se statečně porval a sportuje více než zdraví lidé. K větší soběstačnosti mu pomůže pohon vozíku.
 • Dominik po autonehodě v roce 2018 dlouho bojoval o život. Všichni věří, že se jej díky rehabilitacím podaří znovu rozběhat!
 • Románek s dětskou obrnou potřebuje příspěvek na nákladné rehabilitace.
 • Pavel by chtěl žít aktivně a kvalitněji. Pomožme mu s příspěvkem na elektrický vozík.
 • Lukáš je táta od rodiny, který po vážné nehodě zůstal ochrnutý od ramen na zbytek těla. Za příspěvek si pořídí automobil, díky němuž bude moci být se svou rodinou.
 • Pro Vojtu a dvouletého Lukáška byl loňský Štědrý den nejhorším dnem v roce. Za tragických okolností je opustila milovaná maminka a manželka. Peníze půjdou na podporu malého chlapce.
 • Pavel dvě dekády svádí boj s roztroušenou sklerózou. Příspěvky půjdou na bezbariérovou rekonstrukci koupelny.
 • Petříkovi a Radečkovi po dlouhé a těžké nemoci v nedožitých 33 letech zemřel tatínek. Vybrané peníze půjdou na zajištění dětí a jejich budoucnosti.
 • Jirka byl celý život psychicky a fyzicky týraný. Po smrti otce navíc zdědil dluhy a skončil na ulici. Dejme mu šanci na návrat.
 • Malý Matyášek do života vstoupil s celou řadou zdravotních problémů. Peníze pomůžou rodině pořídit automobil na nutné dojíždění k lékařům a na rehabilitace.
 • Majko se narodil s diagnózou lámavost kostí. Je plně odkázaný na vozíček. Nákladná operace by jej mohla postavit na nohy.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Makhmud Mach Muradov

Makhmud Mach Muradov - MMA zápasy, statistiky a životopis

Makhmud Mach Muradov je uzbecko-český MMA bojovník ✌, který aktuálně působí v nejprestižnější organizaci světa - UFC. Podrobnosti se...

Dustin Poirier v zápase s Conorem McGregorem

Dustin Poirier - životopis a profil zápasníka UFC

Dustin Poirier je americký profesionální MMA zápasník ⭐ a bývalý šampion lehké váhy UFC. Na svém kontě má hned dva fenomenální skalpy ⛔...

Jiří Procházka, MMA bojovník - ČTK, Krumphanzl Michal

Odtajněno: Procházka a Reyes znají nový termín zápasu

Letošní 1. máj bude nejen lásky čas❤️, ale i datum druhého zápasu Jirky Procházky ve slavné UFC.⚡ Svěřenec Martina Karaivanova musel...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ